Зважені та щасливі

7 випуск «Зважені та щасливі»-8: спокуса для учасників

У 7 випуску «Зважені та щасливі»-8 на учасників чекали фантастичні перевтілення. Батьки та діти знову помінялися місцями. Безмежні спокуси очікували на дітей, адже вони повернулися додому. Як батьки випробовували себе, тримаючи на плечах 30 кілограмів? Та хто не витримав усі випробування від ведучої «Зважені та щасливі» Мирослави Ульяніної – дізнайтеся в матеріалі.

Сьомий тиждень почався з поїздки дітей додому, де на них чекали спокуси минулого. 7 випуск приготував для учасників три етапи випробувань. Перший етап передбачав роботу на посадах батьків. Потім діти повинні були доїти корову, варити борщ, консервувати огірки і робити генеральне прибирання у хаті. Та найскладнішим для більшості дітей виявилося третє завдання. Кожен із них повинен був переступити через себе і зробити перший крок, аби налагодити стосунки з рідною людиною.

Зважені та щасливі

На батьків тим часом чекало тренування на стадіоні. Воно полягало у вправах на координацію, рівновагу та витримку. Тобто на все, чого часто не вистачає дорослим. Катання на роликових лижах вдалося опанувати не кожному. 

Зважені та щасливі

Повернувшись додому, Сашко Валігурський втримався від шампанського, яке йому запропонували друзі. А от Богдан Буряк вдома розчулився, побачивши рідну мати. Накритий стіл, переповнений смачними, проте калорійними стравами, не зламав сильний дух хлопця.

Більше на тему: Хто залишив «Зважені та щасливі»-8 у 6 випуску від 04.10.2018

Зважені та щасливі

А от Богдан Ремський приїхав до Львова іншою людиною. Скутість, сором’язливість залишилися в минулому. Тому він вирішив разом із друзями сходити у кафе, де на нього чекали розбещення та батіг. Окрім цього, від алкоголю, вершків та солодкого  хлопець не відмовився.

Зважені та щасливі

Друге випробування включало повний робочий графік. Діти всіх команд повинні були виконати трудові обов’язки своїх батьків. Вероніка Бадьорна повинна була консультувати клієнтів по телефону, з чим успішно впоралася. Аліна Радомська мала пропрацювати день на складі, де не виправдала очікувань своєї матері. Так само, як і з  домашніми побутовими справами.

Зважені та щасливі

По закінченню всіх випробувань батьки мали можливість або помножити, або анулювати всі зароблені дітьми бонуси. За три виконані завдання діти могли здобути -3 кілограми. А батьки повинні були зберегти всі бонуси дітей. Робили вони це шляхом утримання молоту вагою 30 кілограмів. Під час конкурсу дорослі дивилися на екрани, на яких їхній партнер виконував домашнє завдання. Максимальний виграш -9 кілограмів здобула команда Рожевих. Проте Ольга Нестерова не втрималася від спокуси свободи і зірвала весь здоровий режим алкоголем та цигарками.

Зважені та щасливі

Але це не єдине, що шокувало учасників у сьомому випуску «Зважені та щасливі»-8.  Під час стандартної перевірки речей учасників після повернення до табору в сумці Наталі Мотики знайшли цигарки, алкоголь, жироспалювач та сечогінні препарати.

Зважені та щасливі

Video: 7 випуск «Зважені та щасливі»-8: спокуса для учасників

У 7 випуску Зважені та щасливі8 на учасників чекало повернення додому. Хто зі зважених на сьомому тижні Зважені та щасливі 2018 не утримався від спокуси

Video: 7 випуск «Зважені та щасливі»-8: спокуса для учасників

У 7 випуску Зважені та щасливі8 на учасників чекало повернення додому. Хто зі зважених на сьомому тижні Зважені та щасливі 2018 не утримався від спокуси

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.