Зважені та щасливі

Результати зважування другого випуску «Зважені та щасливі»-8

У другому випуску 8 сезону «Зважені та щасливі» до фізичних випробувань додалося чимало моральних труднощів. Основним та кульмінаційним моментом другого тижня стало зважування учасників. Та чи не стали на заваді особисті переживання, самостійне харчування й лінощі на тренуваннях, аби залишитися на проекті «Зважені та щасливі»-8?

Василь Вірастюк вдруге став на ваги. На початку проекту він дав слово, що буде правильно харчуватися. Цього тижня він втратив 2 кілограми. Нова вага тренера складає 148 кілограм.

зважені та щасливі

Першими на ваги стали жовті. Людмила та Наталя стали на ваги із 123 та 115 кілограмами. На двох, мати та донька скинули 7 кілограмів та, враховуючи одержаний антибонус 1 кілограм, позбулися 8 кілограмів, що у відсотковому значенні склало 3,36%.

зважені та щасливі

Команда блакитних, які цього тижня шокували всіх своєю поведінкою, стали на ваги та скинули 10 кілограмів на двох. Проте, із одержаним антибонусом у +1 кілограм, спільно Євгенія та Вероніка позбулися 9 кілограмів, що у відсотках показало 3,27%.

зважені та щасливі

Команда коричневих схудла разом на 7 кілограмів. На випробуванні над водою Наталя та Аліна здобули приємний бонус -1 кілограм, що принесло дівчатам -8 кілограмів. На таблиці рейтингів учасників у них було 4% та перші позиції.

зважені та щасливі

На другому тижні проекту «Зважені та щасливі»-8 найбільше скинула команда червоних. Богдан та Олег спільно на двох, з урахуванням бонусу, скинули 16 кілограмів. У відсотках такий результат поставив їх на першу позицію цього тижня — 5,13%.

зважені та щасливі

Чорні футболки вдягли Катя та Борис, команда помаранчевих. На жаль, антибонусу та втрачених 6 кілограмів стало не достатньо для того, аби не потрапити під жовту лінію.

зважені та щасливі

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.