Зважені та щасливі

Лідія та Олександр: проект допоміг нам побачити свої слабкі сторони

Зелені покинули проект на дев’ятому тижні, але це не завадило їм продовжити боротьбу за здоров’я і стрункість. Пара стала переможцем домашнього схуднення, домігшись вражаючого результату: разом вони стали легшими на 114 кг. У своєму інтерв’ю для сайту СТБ Лідія та Олександр розповіли, що не дозволяло їм опускати руки весь цей час, а також який цінний досвід їм подарував проект «Зважені та щасливі»-7.

FVV_6098

На що витратите виграні гроші?

Лідія: Перемога стала для нас несподіванкою. Ми хотіли виграти і працювали над цим, але скоріше для себе, ніж заради грошового призу. Загадувати наперед, що робити з грошима, яких ще немає, здавалося безглуздим.

Олександр: Так, ми, як кажуть, вирішили не ділити шкуру невбитого ведмедя. Тому ніяких конкретних планів щодо того, куди витратити виграш, поки немає.

Чи будете святкувати перемогу?

Лідія: Звичайно! Нас підтримати приїхало п’ятнадцять осіб – родичі та друзі. Завтра ж вранці підемо гуляти Києвом і відзначати наше свято.

Ваші стосунки стали міцнішими завдяки проекту?

Лідія: Наші стосунки були міцними і до участі в «Зважених та щасливих».

Олександр: Але за час зйомок ми пройшли дуже багато, подивилися один на одного по-новому. З кожним ефіром відзначали для себе нюанси, які у звичайному житті залишались прихованими. Проект допоміг нам побачити свої слабкі сторони, ми успішно над ними попрацювали. Тепер намагаємося змінюватися один для одного, і у нас все дуже добре!

А випуски дивилися разом?

Лідія: Ми взагалі завжди разом ось уже шістнадцять років. Разом живемо, працюємо, дихаємо. Практично не розлучалися ні на один день.

FVV_4576

Дивувалися тому, що бачили на екрані?

Лідія: Так. Ми переживали під час самих випробувань, і не менше – під час їх перегляду по телевізору потім.

Чи було складно показувати якісь особисті сторони вашого життя на всю країну?

Олександр: Дуже складно. До участі в проекті ми не знали майже нічого: які умови, конкурси, що будуть показувати, про що питати. Все це відкривалося для нас в процесі. Звичайно, були речі, якими не хотілося ділитися, адже «Зважених» дивитимуться наші діти, родичі, близькі люди. Не було бажання виставляти перед ними напоказ якісь проблеми інтимного характеру… З іншого боку, коли ми вперше стикнулися з такими ось неприємними моментами, в тому числі на домашніх зйомках, вирішили для себе, що це не стане перешкодою на шляху до мети, до якої йдемо. Ми прагнули перемогти свої комплекси і страхи, тому робили все, що залежало за нас.

Лідія: Суперечки та образи я і Саша звикли ніколи нікому не показувати, не виносити сміття з хати. Хочеться вірити, що вдалося стати прикладом для партнерів, які не вміють залагоджувати конфлікти. Діалог – ключ до вирішення будь-яких проблем. Я завжди кажу: спочатку емоції, а потім ми сідаємо і розмовляємо.

Як ви худнули вдома?

Олександр: На проекті у нас була конкретна мета – схуднути, поліпшити своє здоров’я та якість життя. Ми намагалися вбирати кожне слово, прислухатися до порад дієтолога, запам’ятовувати тренування Славіка. У мене навіть був конспект: записував, які вправи робили, на яку групу м’язів, скільки на це потрібно часу. Загалом, двох місяців на проекті нам вистачило, щоб зрозуміти основи, тому вдома ніяка додаткова допомога виявилася непотрібною. Покинувши «Зважених», ми продовжували суворо дотримуватися правил харчування і займалися спортом. Щось додавали, щось прибирали – намагалися прислухатися до організму і адаптувати отримані знання під себе.

Лідія: Кожна людина індивідуальна, тому важливо знайти те, що підходить саме тобі. Якщо щось допомагає одному, не факт, що допоможе іншому. Наприклад, за станом здоров’я важкі фізичні навантаження мені протипоказані. Ми з Сашком знайшли компроміс – кардіотренування. На тренажерах не працювали, зате багато ходили і бігали. Починали з дистанції 5 км, а дійшли до 30 з гаком. І так кожного дня. Те саме з харчуванням. Якісь продукти довелося замінити, але, в цілому, дозволяли собі все, але в розумній кількості.

Які найцінніші поради ви отримали від тренера і дієтолога проекту?

Олександр: Від дієтолога – слухати свій організм. Правда, деколи доходило до абсурду: ми зважувалися кілька разів на день, читали про те, як впливають різні продукти, вивчали, що затримує воду, що уповільнює схуднення… Щодо тренувань найкраща порада – не сидіти на дивані. Якщо хочеш досягти результату, потрібно докласти зусиль.

вертикал (7)

Як змінився ваш розмір одягу?

Олександр: Складно сказати, тому що до проекту розмір не мав значення. Ми просто купували те, у що могли влізти. Мода, фасон, колір – все це було неважливо.

Лідія: Я пам’ятаю ХХХL і навіть XXXXL. Зараз – М, S.

Що мотивувало не зупинятися?

Лідія: Більшою мірою, наша дитина. Наш обов’язок – дати їй все, що можемо, виростити, забезпечити освіту. І для цього ми з Сашком повинні бути здоровими.

А як дитина відреагувала на зміни, які з вами відбулися?

Лідія: Вона плакала.

Олександр: Найсильніші емоції були, коли ми тільки повернулися з проекту. Ще до участі Ліда і я зауважили, що син схильний до набору ваги. Але тоді ми не могли допомогти навіть собі, а йому й поготів. Результати, яких ми добилися завдяки «Зваженим», надихнули його і зарядили ентузіазмом. Він всерйоз зайнявся своїм схудненням, разом з нами правильно харчувався, брав приклад. Зараз його вага стабілізувалася, але він продовжує дотримуватися принципів здорового харчування.

Що можете сказати тим, хто тільки починає свою боротьбу із зайвою вагою?

Олександр: Моє головне напуття – вірити в себе і знайти мотивацію. У нас виходило далеко не все, але ми не опускали руки. Проект дав нам зрозуміти, що у кожної людини можливостей набагато більше, ніж здається на перший погляд. Ми з Лідою не підозрювали, якими витривалими і сильними можемо бути.

Лідія: Тим, хто хоче брати участь у новому сезоні «Зважених та щасливих», потрібно відразу визначити, з якою метою ви туди йдете. Бо це величезна праця і сила волі. Якщо ваша мрія – змінити себе, своє тіло і своє життя, не зраджуйте їй.

вертикал (8)

Чи був на проекті момент, коли хотілося кинути все?

Олександр: Труднощі виникали, коли доводилося виставляти на загал якісь інтимні питання і подробиці. Ми вважали, що прийшли сюди зовсім за іншим і проблема наша теж в іншому. Правда, з часом зрозуміли, як насправді важливо і потрібно це все. В цілому, періодично виникали думки покинути проект, але такого, щоб ми збирали речі, не було. Проект був важким емоційно, а ось фізично ми виявилися більш підготовленими, ніж очікували. Звичайно, страшно згадувати перші тижні, коли будь-який рух супроводжувався нереальним болем через кріпатуру (сміється. Прим. ред.). Ми жили в будинку на другому поверсі, тому навіть банальний підйом сходами тривав хвилин десять.

Лідія: Взагалі ми спускалися і піднімалася навмисно. Туалет і душ у нас повинні були бути спільними з парою Синіх. Але ми поступилися Руслані та Ігорю, а самі ходили на перший поверх. Я тоді сказала суперникам, що це мої витрачені калорії (посміхається. Прим. ред.)!

Якби ви не брали участь у сьомому сезоні, хто був би вашим фаворитом?

Олександр: Спочатку на кастингу ми подружилися з Помаранчевими. Дружили, підтримували спілкування і разом потрапили на проект. Вже під час зйомок наші стосунки найкраще склалися з Блакитними. В принципі, нас би порадувала перемога обох команд, але, напевно, більше все-таки ми вболівали б за Наташу і Льошу. Можемо провести багато паралелей між нашими та їхніми стосунками.

Лідія: Нам Блакитні ближчі, навіть якщо судити не за особистим спілкуванням, а виходячи з того, що показували на екрані. Ми схожі. Наташа сильна і владна, Льоші в якихось ситуаціях не вистачало мужності. В результаті виявилося, що він насправді сильна і вольова людина, треба лише дозволити йому таким бути. Ми пережили те ж саме.

FVV_6172

Читайте більше цікавих новин у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.