Зважені та щасливі

Хто програв «Битву слабких» у 12 випуску

На 12 тижні учасники «Зважені та щасливі»-7 боролися за право залишитися в таборі схуднення на «Битві слабких». Чому цього разу змагалися тільки дві пари? Хто здобув перемогу та залишився на проекті? Відповіді на ці та інші питання – в матеріалі.

У 7 сезоні, учасники, які показують найгірші результати за підсумками зважування, отримують чорні футболки. А в кінці кожного третього тижня вони в запеклій боротьбі визначають хто повернеться в табір, а для кого історія на проекті закінчиться. Однак, цей тиждень дещо різнився з попередніми, адже одна з пар покинула «Зважені та щасливі» відразу після зважування. Відповідно, в «Битві слабких» брали участь тільки 2 команди: Блакитні та Сині. Саме вони стали потенційними претендентами на виліт у 12 випуску.

2

Головним завданням було повернутися до табору швидше за суперника. Для цього їм потрібно було подолати шлях в 100 метрів. Однак не все так просто! Рухатися до фінішу учасники повинні були перебуваючи в спеціальних клітках.

3

Випробування проходило в запеклій боротьбі, адже на проекті хотіла залишитися кожна з пар. І хоча Сині відразу захопили ініціативу, Блакитні також не думали здаватися. Наташа, вперше в сезоні забула про примхи, істерики та вирішила боротися до останнього.

222

Однак, незважаючи на старання Олексія та Наталі, першими до фінішу дісталися Сині, тим самим виборов право повернутися до табору.

Зважені та щасливі 7: хто програв Битву слабких на 12 тижні

«Ми дуже старалися, але Руслана та Ігор дійсно виявилися сильнішими. Напевно нам правда пора йти », – прокоментували програш Блакитні.

22111

Але після того, як учасники попрощалися, сталося непередбачене. Аніта скористалася своїм правом вето.

7

«Я стежила за вами протягом трьох місяців. Олексій завжди викладається на повну та давно довів, що заслуговує право залишитися на проекті. А сьогодні з нового боку відкрилася і Наталя. Я дуже пишаюся тим, як вона змінилася. Ви прийшли для того, щоб удосконалити свої відносини і я бачу, що вам ще є над чим працювати», – звернулася до учасників Аніта

Після цих слів ведуча повідомила Наталі та Олексію – вони залишаються!

Video: Зважені та щасливі 7: хто програв Битву слабких на 12 тижні

На 12 тижні учасники Зважені та щасливі 7 боролися за право залишитися в таборі схуднення на Битві слабких. Читайте чому цього разу змагалися тільки дві пари, а також хто здобув перемогу та залишився на проекті?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.