Зважені та щасливі

«Зважені та Щасливі» 7 сезон: хто покинув проект у шостому випуску

Кожен третій тиждень на проекті «Зважені та щасливі» закінчується «Битвою слабких». Дві переможені пари потрапляють на голосування, де вирішується їх подальша доля. Чия історія закохала в себе Руслану Писанку? Проти кого голосували учасники? Хто покинув проект? Читайте в матеріалі.

Хто покинув Зважені та Щасливі 7 сезон вчора 05.10.2017

Обговорення та голосування – останній етап кожного третього тижня на проекті. Саме тут вирішується доля учасників, які показали найгірші результати на зважуванні та програли «Битву слабких». Цього тижня, учасники прийняли рішення, що «Зважені та щасливі» повинна покинути пара Рожевих. Вони вважають, що Блакитним цей проект потрібен набагато більше.

Першими свою історію розповіли пара Рожевих – Юлія та Ігор Максименко.

Гарік розповів, що вони прийшли худнути на проект заради спільної мети – завести дитину. Через зайву вагу, в даний момент лікарі не радять Юлії вагітніти, а дівчина вже давно мріє стати мамою.

Хто покинув Зважені та Щасливі 7 сезон вчора 05.10.2017

Пара не вірить, що їм вдасться схуднути за рамками програми. За словами Юлії, вдома їх замучить побут і вона не зможе приділяти стільки уваги спорту.

«Я розумію, що Юлі потрібно тут залишатися, адже у неї багато зайвої ваги. Тут прокинувся, вмився і ти в залі. Вдома так не вийде», – прокоментувала почуте Марта з команди Червоних.

Другими претендентами на виліт стала пара Наталії Токарєвої та Олексія Добрянського. Вони в подробицях розповіли, що рухає ними на проекті та чому саме вони заслуговують на те, щоб залишитися.

Півроку тому Олексій зробив Наташі пропозицію. Але навіть це не додало їй впевненості в собі. Дівчина дуже комплексує через різницю у віці та боїться втратити свого молодого чоловіка.

За словами Наташі, люди дуже часто приймають їх за матір з сином, а провиною всьому – зайва вага.

Дівчина непокоїться, що Олексій піде від неї та знайде когось стрункішого та молодшого. Вона не хоче бути для нього тягарем та мріє почати нормальне, здорове життя без комплексів.

Хто покинув Зважені та Щасливі 7 сезон вчора 05.10.2017

Проект потрібен парі для того, щоб створити справжню сім’ю. У їхніх стосунках головною завжди була Наташа. І тільки зараз, на «Зважені та щасливі» це почало змінюватися. За словами дівчини, їй хочеться, щоб головним був чоловік, а для цього потрібен час, якого вдома практично немає. Якщо у них не вийде знайти спільну мову та навчитися розуміти одне одного – відносини закінчаться.

Під час обговорення, багатьох зачепили слова Олексія, який сказав, що головна мрія їх пари – завести дитину. Хлопець зробив акцент на тому, що люди не вічні, а від часу не сховатися. Далі буде тільки складніше, тому потрібно жити сьогоднішнім днем ​​і не марнувати жодної хвилини.

«Це було так щиро сказано. Так взяло за душу. Він каже все своїми словами та зовсім не соромиться», – прокоментувала Аліна з Помаранчевих.

Першими свій голос віддали пара Руслани та Ігоря, проголосувавши проти Рожевих.

«Ми голосуємо за ту пару, яка готова змінюватися заради щастя сім’ї. Нам дуже захотілося підтримати Блакитних. Вони були дуже щирі у своїх зізнаннях. Наташа готова працювати над помилками та визнає, що раніше поводилася якось не так. А Олексій так красиво все розповів, що просто закохав в себе», – пояснила причину голоси Руслана.

Хто покинув Зважені та Щасливі 7 сезон вчора 05.10.2017

Однак не всі керувалися почутим на обговоренні. Наприклад Анна та Дмитро Галичі, проголосували проти Юлі та Гаріка, щоб позбутися серйозного суперника.

Читайте також: «Зважені та щасливі»-7: жінки стали мішенями на «Битві слабких»

«Рожеві сильний конкурент. У нас є можливість позбутися сильного суперника. У Олексія маленький вага, а Наташа багато істерить – вони не доставлять серйозних проблем», – прокоментували Коричневі.

Хто покинув Зважені та Щасливі 7 сезон вчора 05.10.2017

Вже після третього голосу від Зелених стало ясно, що проект покидають Рожеві. Однак Гарік захотів дізнатися проти кого голосували інші учасники. Виявилося, що проти Рожевих свій голос віддали абсолютно всі.

За результатами голосування, програвши із загальним рахунком 7:0, проект залишила пара Юлії та Ігоря Максименко. Як Рожеві відреагували на вибування дивіться у відео:

Video: Хто покинув Зважені та Щасливі 7 сезон вчора 05.10.2017

Хто покинув проект Зважені та Щасливі 7 сезон вчора 05.10.2017? Читайте, хто пішов з проекту Зважені та Щасливі 7 в шостому випуску

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.