Зважені та щасливі

Хто програв «Битву слабких» на «Зважені та щасливі»-7 в шостому випуску?

6 тижня учасники 7 сезону проекту «Зважені та щасливі» на собі відчули, як важко було лузерам на третьому тижні. Хто з учасників показав дійсно сталеві нерви. Яка пара отримала голос проти себе навіть не взявши участь в змаганні? Відповіді на ці та інші питання – в нашому матеріалі.

Зважені та Щасливі 7 випуск 6: хто програв Битву слабких 05.10.2017

Згідно з правилами 7 сезону, учасники, які показали найгірші результати за підсумками зважування, отримують чорні футболки. В кінці кожного третього тижня, «чорні команди» борються за право залишитися на проекті на «Битві слабких». Сім’я, яка перемагає – рятується, дві програвши – йдуть на обговорення та голосування. Нагадаємо, що на цьому тижні до Рожевої та Синьої пари приєдналися Блакитні, сформувавши остаточний склад претендентів на виліт.

На другій «Битві слабких» учасники повинні були перевірити свою влучність та нерви в так званій грі в дартс. Однак з невеликими відмінностями. Мішенню стали жінки! Їх ноги та живіт були міцно прив’язані до кола ременями. А руки прикріплені паперовими нитками.

Зважені та Щасливі 7 випуск 6: хто програв Битву слабких 05.10.2017

Щоб врятувати дружину, чоловікам потрібно було кульками наповненими рідиною, поцілити в паперові кріплення на руках дівчини. Але це ще не все! Найближче до ціли знаходились кульки наповнені брудом, далі з томатним соком, а найвіддаленіші – чистою водою.

Дізнавшись про правила конкурсу, найважча учасниця в історії проекту відмовилася приймати в ньому участь.

Читайте також: «Зважені та щасливі»: результати зважування шостого тижня

«У мене проблеми з вестибулярним апаратом – я навіть не буду пробувати. Це перше випробування від якого я відмовляюся», – в пригніченому настрої повідомила ведучій Юлія Максименко.

За це, пара Рожевих отримала в покарання плюс один голос проти себе на голосуванні, автоматично ставши гіршою парою «Битви слабких».

Зважені та Щасливі 7 випуск 6: хто програв Битву слабких 05.10.2017

Найбільш налаштованими на перемогу була пара Руслани та Ігоря. Навіть незважаючи на неточні кидки Ігоря Ісакова, їх пара залишалася спокійною до фінальної частини випробування.

А ось у пари блакитних виникли справжні проблеми. По-перше, незважаючи на високу швидкість Олексія, всі його кулі потрапляли не в паперові кріплення, а прямо в його дружину.

Через деякий час, коли коло заоберталося швидше у Наташі почалася паніка. Дівчина істерично кричала та просила припинити те, що відбувається. Це серйозно вплинуло на точність Олексія.

У той же час Руслана залишалася максимально спокійною.

Зважені та Щасливі 7 випуск 6: хто програв Битву слабких 05.10.2017

«Я не могла дозволити собі слабкість закричати. Я розуміла, що ми повинні вистояти», – розповіла Руслана.

Саме міцні нерви дівчини допомогли парі першою впоратися з випробуванням. Сині – залишаються на проекті.

«Я навіть не розуміла, що в мене летять кульки. Мені хотілося плакати. Це було жахливо страшно», – прокоментувала невдачу Наталія Токарєва.

Video: Зважені та Щасливі 7 випуск 6: хто програв Битву слабких 05.10.2017

Читайте, хто програв Битву слабких в Зважені та Щасливі 7 випуск 6 від 05.10.2017? А яка пара стала найсильнішою з найслабших і чому

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.