Зважені та щасливі

«Зважені та щасливі»-7: результати зважування шостого тижня

Зважування – найбільш тривожна частина тижня для кожного з учасників. Але цей тиждень став особливим, адже учасників чекала «Битва слабких». Хто показав найкращий результат на шостому тижні «Зважені та Щасливі» -2017? Як на остаточний результат вплинули штрафні кілограми Блакитних? Яка пара отримала чорну футболку та відправилася на «Битву слабких»? Читайте в матеріалі.

«Зважені та щасливі» -7: результати зважування шостого тижня

Шостий тиждень пройшов дуже напружено, адже учасників чекала «Битва слабких». Пари Синіх та Рожевих, які вже давно одягли чорні футболки виглядали досить спокійними – у них був час підготуватися морально. Однак, третю пару, яка стане потенційним претендентом на виліт, мали визначити результати зважування.

Першими на ваги стали Руслана Писанка та Ігор Ісаков, які показали найгірший результат минулого тижня. Тоді Узелков сказав, що вся біда Руслани в тому, що вона дуже лінива та звикла бути зіркою. Однак в таборі так не вийде.

Цього разу подружжю вдалося показати хороший командний результат. Але заслуга в цьому перш за все Ігоря, який скинув 4 кілограми. Руслана в свою чергу позбулася лише від 1, що при її вазі – досить поганий результат. Загальний підсумок мінус 5 кілограмів, що у відсотковому співвідношенні 2.22%.

«Зважені та щасливі» -7: результати зважування шостого тижня

Найбільше цього тижня скинула пара Рожевих. Юлія та Гарік, незважаючи на імунітет, дуже старанно працювали на тренуваннях, що підтвердив їх результат. Гарік при вазі 108 кілограмів скинув 4, а Юля позбулася 3. Однак, мінус сім кілограмів та 2.4% скинутої ваги у відсотках, все ж не дало парі зайняти першу позицію в таблиці.

Кращими у відсотковому співвідношенніі стали Анна та Дмитро Галичі, які без будь-яких бонусів позбулися 6 кілограмів. Причому Анна, яка є однією з найбільш худих учасниць проекту скинула 2. Загальний результат – 2.6%. Саме їх пара наступного тижня отримує тотальну владу в таборі.

«Зважені та щасливі» -7: результати зважування шостого тижня

Найгірший результат прогнозовано показала пара Наталії Токарєвої та Олексія Добрянського. Їм вдалося позбутися 4 кілограмів на двох. Але антибонус (плюс 2 кілограми) значно вплинув на підсумок зважування – 0.96%. Саме вони стали третьою парою, яка отримала чорні футболки та відправилася на «Битву слабких».

Читайте також: «Зважені та щасливі»-7: жінки стали мішенями на «Битві слабких»

Video: «Зважені та щасливі» -7: результати зважування шостого тижня

«Зважені та щасливі» -7: Хто показав найкращі результати 6 тижня? Як на остаточний результат вплинули штрафні кілограми Блакитних? Яка пара отримала чорну футболку та відправилася на «Битву слабких»?

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.