Зважені та щасливі

«Зважені та щасливі»-7: результати зважування п’ятого тижня

Зважування – найбільш інтригуючий етап кожного тижня на проекті «Зважені та щасливі». Цього разу все було ще цікавіше, адже учасники могли ділитися бонусами й антібонусами, заробленими під час першого випробування з чужим партнером. Хто вчинив шляхетно, а хто поставив власні інтереси вище за справедливість? Якій парі довелося одягнути чорні футболки? Читайте в нашому матеріалі.

Зважені та Щасливі 7: результати зважування п’ятого тижня

Першими на ваги стали Лідія та Олександр. Незважаючи на мінімальний результат (обидва учасники скинули тільки по 1 кг), пара вбереглася від попадання за жовту лінію завдяки вагомому бонусу Ліди – мінус 4 кг. Жінка проявила шляхетність, поділившись одним кілограмом із Ганною та Дмитром Галичами. Набагато менше пощастило Червоним, адже Олександр скинув на них свій антибонус у вигляді 2 кг. Чоловік стверджує, що «органічно не переносить» цих учасників і не розуміє, навіщо їм дали другий шанс.

Наступними зважувалися Марта й Андрій, які не поділилися бонусом з Коричневими лише тому, щоб не потрапити за жовту лінію. Марту вразив власний прорив – мінус 4 кг!

Зважені та Щасливі 7: результати зважування п’ятого тижня

Анна та Дмитро потрапили в скрутну ситуацію, адже обидва схуднули лише на 1 кг. Звісно ж, подарований кілограм від Ліди їх не врятував, і вони опинилися за один крок від битви найслабших. Натомість Максим та Аліна знову стали найкращими, набравши 2,71%, чим викликали невдоволення й заздрощі в інших учасників.

Ледь не головною інтригою зважування стало запитання: чи поділяться Рожеві бонусом  та антибонусом з іншими парами? Що переможе: дружба чи суперництво? Власні інтереси виявилися сильнішими від шляхетних поривів.

Зважені та Щасливі 7: результати зважування п’ятого тижня

Гарік не дав Синім жодного кілограма. Чоловік аргументував це необхідністю перестрахуватися, адже на цьому тижні в нього боліло коліно, що не дозволяло тренуватися на повну силу. Рішення Гаріка трішки збентежило Руслану, яка до останнього сподівалася на справедливість. Юлія також не відзначилася дружніми почуттями: всі 3 кг вона скинула на Блакитних попри те, що Олексій героїчно допомагав їй на першому випробуванні.

Однак Олексій і Наталя, передбачаючи рішення Рожевих, тренувалися в посиленому режимі. Тож антибонусні 3 кг їх не потопили. Разом учасники схуднули на цілих 7 кг!

Зважені та Щасливі 7: результати зважування п’ятого тижня

Від результату Ігоря та Руслани залежала доля Коричневих: чи доведеться їм вдруге одягнути чорні футболки? Виявилося, що ні, бо Сині показали найгірший результат – 0,88%. За словами Узєлкова, Руслана не може зібратися, тому що вона лінива. Жінка звикла бути зіркою, але в таборі вона нічим не відрізняється від інших учасників.

Зважені та Щасливі 7: результати зважування п’ятого тижня

Детальніше у відео:

Video: Зважені та Щасливі 7: результати зважування п'ятого тижня

Читайте, хто участників Зважені та Щасливі 7 в 5 випуску скинув найбільше кілограмів, а хто став найслабшим? Результати зважування учасників Зважені та Щасливі 7 на п'ятому тижні проекту шукайте в нашому матеріалі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.