Зважені та щасливі

Саші Реп’янчуку доведеться боротися з учасником, який вибув

Змагання на степі покаже, хто зможе вибрати собі суперника, а хто стане тим, хто буде боротися з учасником, який вибув. Тренери оголосили, що для перемоги в першому раунді потрібно швидше за всіх виконати 100 зашагувань на степ. Руслан дуже хотів перемогти не стільки заради призу в мінус 1 кілограм, скільки для того, щоб вибрати Женю в ролі суперника. «Скоро боротьба за фінал. Женя пише сценарій по-своєму, і я хочу вибрати його», – сказав чоловік.

yyr

Бажання учасника збіглося з його можливостями, і він виконав завдання швидше за всіх. Як і хотів, він вибрав Женю собі в конкуренти. Рекордсменкою по тому, кого учасники бачили своїм супротивником, була Віка. У неї досі була велика вага, вона не вигравала конкурси і рідко скидала багато кілограмів. Таким чином, товстунчики вважали, що на її фоні точно зможуть пройти далі.

Читайте також: Тренери вирішили влаштувати учасникам тиждень дуелей

У другому раунді билися Наташа, Ксенія, Алла і Саша. З перерахованих учасників перемогу здобула Ксенія. Вона і використала свій шанс, вибравши Вікторію. У третьому раунді виграла Наташа, яка вибрала Аллу в якості суперника. У підсумку Саша залишився один. Йому належало вибрати наосліп одне з імен вибулих учасниць, з якою він побореться за місце на проекті. Олександр вибрав Анну з колишньої жовтої родини. «Те, що повернеться беладона, це буде фурор. Ніхто з учасників не захоче дати їй шанс стати фіналісткою», – висловила свою думку Наташа.

Як учасники боролися за право вибрати суперника, дивіться тут:

Video: Саше Репьянчуку придется сразиться с выбывшим участником

В итоге Саша остался один. Ему предстояло выбрать вслепую одно из имен выбывших участниц, с которой он поборется за место на проекте.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.