Зважені та щасливі

Тренери вирішили влаштувати учасникам тиждень дуелей

На п’ятнадцятому тижні тренери проекту «Зважені та щасливі» помітили, що їхні підопічні фізично і морально втомилися, у них опустилися руки і ослабло прагнення до перемоги. «Останнім часом все частіше з’являються думки послати все і поїхати додому. Нерви і сили вже на межі», – зізнався Женя. Щоб надати учасникам сил для боротьби, наставники придумали особливу мотивацію.

567567

Аніта, В’ячеслав і Ігор вирішили влаштувати підопічним тиждень дуелей, в яких кожна пара товстунчиків буде боротися один проти одного в конкурсах і на зважуванні. «Сьогодні в залі я не побачив у своєї команди азарту. Вже немає духу суперництва. Якщо вони витримають випробування на цьому тижні, вони реальні фіналісти», – прокоментував ситуацію В’ячеслав.

Переможця першого етапу повинен був визначити конкурс на степі. У першому раунді найсильніший учасник обирає собі суперника, далі – другий і третій відповідно. На учасника, що залишився, чекає унікальна подія – змагання з учасником, який вибув. Тренери вибрали трьох дівчат, яких хочуть повернути на проект: Катю з фіолетової команди, Іру – з червоної і Аню – з жовтої родини. «Пора їх струсити і ввімкнути дух суперництва. Друге дихання їм не зашкодить», – посміхнулася Аніта Луценко.

Як учасники сприйняли новину про повернення вибулих учасників, дізнайтеся тут:

Video: Тренеры решили устроить участникам неделю дуэлей

Чтобы придать участникам сил для борьбы, наставники придумали особенную мотивацию.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.