Зважені та щасливі

Найазартніший гравець другого сезону став ведучим проекту

Роман Яремко прийшов на проект «Зважені та Щасливі-2» з вагою 147 кілограмів і у фіналі показав відмінний результат – мінус 72 кілограми. Він був лідером, якого багато учасників недолюблювали. Скажений гуцул, як називав себе сам чоловік, проявив себе хитрим і розважливим гравцем, і іноді азарт закривав йому очі, коли він бачив мету. Сьогодні, у п’ятому сезоні, Роман прийшов, щоб внести трохи інтриги на проект і запропонував учасникам зіграти з ним в мафію.

tteteuu

Всесвітньо відома гра припускає, що один з гравців стає мафією і будує підступи іншим учасникам, але хто саме є злочинцем, не знає ніхто. Шляхом суперечок і логічних роздумів потрібно вирахувати мафію, інакше вона прибере всіх зайвих людей на своєму шляху.

Читайте також: Аніта Луценко присвятила зворушливі слова Ігорю Пашинському

«Ви можете виграти приз, який зробить вас ближче до перемоги – це останній імунітет в сезоні», – сказав Роман Яремко кожному з потенційних гравців. Новоспечений ведучий оголосив про три привілеї, які отримує мафія. Перший – злочинець знатиме правила випробувань тижня і зможе до них підготуватися. Другий – мафія може ускладнити суперникам умови конкурсу, і останній – це шанс віддати 1 кілограм конкуренту під час зважування. Третє правило діє тільки у випадку, якщо мафія виграє, інакше покарання переходить на самого горе-гравця.

Хто з учасників погодився стати мафією, дізнайтеся в ВІДЕО:

Video: Самый азартный игрок второго сезона стал ведущим проекта

Сегодня, в пятом сезоне, Роман пришел, чтобы внести немного интриги на проект и предложил участникам сыграть с ним в мафию.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.