Зважені та щасливі

Аніта Луценко присвятила зворушливі слова Ігорю Пашинському

Тренер проекту «Зважені та щасливі» Аніта Луценко в одному з конкурсів, завдяки своєму підопічному, отримала право вето. Вона могла врятувати свого учасника від вильоту в будь-який час, і скористалася цим правом заради того, щоб Ігор Пашинський залишився на проекті. На загальний подив, учасник відмовився від шансу, вибачився перед тренером і прийняв рішення піти. Аніта дуже засмутилася через вчинок Ігоря, адже вона вірила в його сили і вважала сильним гравцем.

1448035919_lucenko

Новина про смерть учасника шокувала всіх, включаючи Аніту Луценко. У Ігоря були проблеми з серцем, але чоловік помер через неправильну постановку діагнозу за півтора місяці після виходу з проекту. На своїй сторінці в соціальній мережі Аніта розмістила колаж з фотографіями Ігоря і написала пост, в якому вшанувала пам’ять учасника.

Читайте також: Учасник проекту Зважені та щасливі-5 помер від інфаркту

«Игорь и его братья – это пример поддержки и взаимопомощи. Такого рвения помочь родному человеку я не видела никогда раньше. Безмерно уважаю Саню и Андрея! Все знали, что времени совсем мало и поэтому вкладывали максимум внимания и заботы в Игоря, все верили в чудо… и чудом оказалась та сила, которая в нем ожила… весёлый, упорный, порядочный, обнимаю крепко всем сердцем. P.S. Я убеждена на 1000%, что мы переходим от жизни к жизни… постоянно получая и отрабатывая свои уроки. Это моя личная вера с которой мне хорошо жить.
А всем, кто потерял близких очень рекомендую книгу Майкла Ньютона «Путешествие Души». Это одна из самых важных книг в моей жизни, которая дает силы жить после… Добрая память…».

Як Ігор і Аніта боролися з важкими випробуваннями і підтримували один одного, дивіться у ВІДЕО:

Video: Анита Луценко посвятила трогательные слова Игорю Пашинскому

На своей странице в социальной сети Анита разместила коллаж с фотографиями Игоря и написала пост, в котором почтила память участника.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.