Зважені та щасливі

Мафія позбавила конкурентів спортзалу і даху над головою

Учасник, який став мафією, відразу продумав усе ходи наперед і швидко відчув смак гри. Він зрадів тому, що може вибити суперників із колії і практично без роздумів вирішив, кому яке покарання дати. Одним з антібонусов стало позбавлення одного з учасників будинку на 7 днів.

te

Коли гравці розійшлися по кімнатах, більшість з них з полегшенням видихнули, адже їхні кімнати були відкриті. Але один з них не зрадів. Руслана, одного з найсильніших чоловіків сезону, злочинець вигнав з дому, змусивши його ночувати цілий тиждень у наметі. Допоміжними речами для життя стали ліхтарик, відлякувач комарів, намет і спальний мішок. «Я переживаю за його здоров’я, мені його дуже шкода», – засмутилася Наташа. «Я вже нікому не довіряю. Це підлість, хоча, насправді, це найлегше покарання», – висловився Руслан про вчинок мафії.

Читайте також: Найазартніший гравець другого сезону став ведучим проекту

Ще одним неприємним відкриттям тижня стало те, що Женя повинен був весь тиждень провести без тренера і не ходити до спортзалу. «У нього є стадіон, доріжки і скакалка. Бігай і стрибай хоч цілодобово – ніхто не забороняє», – сказала Іра. Всі учасники зробили висновок, що це найсильніше покарання з усіх, які були в сезоні.

Як учасники відреагували на розподіл покарань, дивіться тут:

Video: Мафия лишила конкурентов спортзала и крыши над головой

Участник, который стал мафией, сразу продумал все ходы наперед и быстро вошел во вкус игры.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.