Зважені та щасливі

Чоловік Ксенії Пастухової заново в неї закохався

Ксенія дуже боялася, що чоловік її кине, і вона залишиться нікому не потрібною. Учасниця прийшла на проект, щоб повністю змінити своє життя і показала себе справжнім бійцем. Жінка ніколи не жаліла себе і не раз перемагала в конкурсах. Навіть в останньому змаганні Ксюша швидше за всіх виконала стрибки на скакалці і виграла приз – цілий день, який вона може провести з сім’єю. 

khf

Незважаючи на те, що Ксенія називає свого хлопця чоловіком, в паспорті досі немає формального штампа про укладення шлюбу. Учасниця вже багато років мріє про пропозицію руки і серця від коханого і сподівається, що її зміни підштовхнуть чоловіка до рішучих дій.

Читайте також: Руслан Карпенко в ніч краси здійснив свою давню мрію

«Я був ошелешений. Ми не розписані, треба це все узаконити, і доведеться заново за нею залицятися», – поділився враженнями цивільний чоловік Ксенії. Він також зазначив, що їх спільна дочка навіть не впізнала маму і не вірила своїм очам. Сама ж учасниця дуже надихнулася зустріччю, а любов її другої половинки надала їй сил. «Я побачила захоплення чоловіка, і мені це найбільше дало впевненість у тому, що необхідно йти до своєї мети. Було дуже приємно ловити на собі його закохані погляди », – зізналася Ксенія.

Як чоловік і дочка Ксенії відреагували на її перевтілення, дивіться тут:

Video: Муж Ксении Пастуховой заново в нее влюбился

Участница уже много лет мечтает о предложении руки и сердца от любимого и надеется, что ее изменения подтолкнут мужчину к решительным действиям.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.