Зважені та щасливі

Руслан Карпенко в ніч краси здійснив свою давню мрію

Сім’я Карпенко прийшла на проект для того, щоб скинути зайву вагу і отримати можливість завести дитину. Це було і є самою заповітною мрією Руслана та Наталки. Однак у чоловіка була ще одна мрія, простіша, але дуже зворушлива. Учасник давно хотів побачити свою кохану на підборах і в сукні.

iyut

Мама Наташі, побачивши дочку і зятя в нових образах і в новій вазі, плакала від щастя і невтомно повторювала, які вони молодці, і як вона за них рада. Під час милих розмов і сліз щастя Руслан згадав, що обіцяв виконати одну важливу справу. Чоловік підійшов до своєї дружини, поцілував, підняв на руки і став кружляти. «Класно, коли чоловік може підняти тебе на руках. Раніше такого не було», – раділа Наташа.

Читайте також: Діти Алли та Олександра не впізнали своїх батьків

Руслан зазначив, що завжди хотів підняти Наташу на руки. Раніше це було неможливо через велику вагу подружжя, але тепер Наташа подолала позначку в 100 кілограмів, і чоловік зумів зробити те, про що давно мріяв. «Я хотів випробувати те щастя. Сьогодні за один день мої мрії збулися. Ще одна залишилася – щоб вона народила мені дитину. Тоді ми будемо справжньою міцною сім’єю», – розповів учасник.

Зворушливу подію в житті пари дивиться в ВІДЕО:

Video: Руслан Карпенко в ночь красоты осуществил свою давнюю мечту

Участник давно хотел увидеть свою любимую на каблуках и в платье, а также поднять на руки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.