Зважені та щасливі

Діти Алли та Олександра не впізнали своїх батьків

Для того, щоб зустрітися з Сашком і Аллою Реп’янчук, на ніч краси приїхали їхні діти. Одного разу у подружжя вже була можливість побачитися з ними, але тоді вони поступилися правом зустрічі з родичами своїм суперниками – коричневій команді. Зустріч сім’ї Реп’янчук на 13-му тижні вийшла дуже емоційною і зворушливою.

33a

До проекту всю сім’ю на собі тягла Алла, але з кожним днем ​​на проекті Саша проявляв себе все впевненішим і мужнішим. Чоловік зрозумів, що прийшов сюди заради дружини і дітей, тому став змінюватися, що відзначили всі учасники табору. «Я хочу стати справжнім батьком для своїх синів», – зізнавався Олександр.

Читайте також: Учасники постали перед родичами у всій красі (ФОТО)

Діти, побачивши батьків, були в шоці, бо не очікували від них такого гарного результату. «Я його не впізнав. Навіть не очікував, що він буде таким худим», – сказав про батька один з хлопчиків. Старший син подружжя не зміг стримати сліз: «Папа – стрункий і молодий пацан, красень! А мама помолодшала на років 15. Стала красивою і з гарною фігурою. Важко без них». Слова та емоції дітей передалися і їх батькам, і під час возз’єднання сім’ї вже ніхто не ховав свої сльози.

Як пройшла зустріч Алли і Саші з дітьми, дивіться тут:

Video: Дети Аллы и Александра не узнали своих родителей

Дети, увидев родителей, были в шоке, потому что не ожидали от них такого хорошего результата.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.