Зважені та щасливі

На проект повернувся учасник четвертого сезону Женя Козловський

Учасник четвертого сезону проекту «Зважені та щасливі», Євген Козловський, прийшов на реаліті з вагою 146 кілограм, а зараз ваги хлопця показують цифру 88. «У телевізорі це був ставний мужик, а зараз перед нами стояв хлопчик. Я його сьогодні навіть не впізнала», – розповіла про свої враження Ксенія.

eew5

Женя повернувся, щоб показати своїм прикладом, що можливо досягти бажаного, а також поділитися з ними гарною новиною. Він оголосив, що на учасників чекає ніч краси і зустріч з рідними людьми. Сам хлопець не дочекався цієї події в четвертому сезоні, і вибув раніше, але побажав учасникам хорошої і повної радісних емоцій ночі. Звістка про довгоочікувані перевтілення підбадьорила і втішила учасників.

Читайте також: Женя Козловський розповів, як змінилося його життя після проекту

«Якщо я буду класно виглядати, то моя дружина просто офонаріє», – мріяв Женя. Наташа розповіла, що дуже хоче здивувати свого чоловіка Руслана. «Хочеться, щоб він дивився на мене такими очима, в яких можна було б потонути», – зізналася учасниця. Але для того, щоб отримати бонус – мінус 1 кілограм на ваги і право провести весь день з рідними, їм потрібно пройти випробування на витривалість, і першим випробуванням тижня стали стрибки на скакалці. Хто першим зробить 500 раз і натисне на кнопку – той і переможець.

Як відбулася зустріч учасників з Женею Козловським, дивіться тут:

Video: На проект вернулся участник четвертого сезона, Женя Козловский

Участник четвертого сезона проекта «Зважені та щасливі», Евгений Козловский, пришел на реалити с весом 146 килограмм, а сейчас весы парня показывают цифру 88.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.