Зважені та щасливі

Учасники перевтіляться заради зустрічі з рідними

На тринадцятому тижні у проекті «Зважені та Щасливі» відбудеться довгоочікувана ніч краси. І вперше за 5 сезонів шоу в одного з учасників буде унікальна можливість – провести зі своїми рідними цілий день у таборі «Зважених». Але для цього необхідно перемогти в конкурсі на витривалість.

666

За умовами випробування учасникам потрібно виконати 500 стрибків через скакалку. Той, хто першим впорається із завданням, проведе з близькими людьми цілий день і отримає бонус -1 кілограм на зважуванні. Учасник, який останнім пройде конкурс, побачить плюс 1 кілограм на своїх вагах.

Читайте також: З проекту пішов учасник колишньої синьої команди

На свято краси і перевтілення приїдуть родичі учасників, які побачать своїх дорогих людей в нових образах. Рідні учасників будуть шоковані дивовижними змінами своїх близьких. Діти Саші та Алли не впізнають своїх батьків, а чоловік Оксани закохається в неї знову. Чоловік навіть зважиться піти на найвідповідальніший і найромантичніший крок у житті кожної пари. Чи відбудеться зворушлива подія прямо перед камерами? І якою буде реакція родичів на перевтілення своїх близьких?

Не пропустіть тиждень краси на проекті вже сьогодні, 19 листопада, о 20:00 на СТБ!

Video: Участники преобразятся ради встречи с родными

На тринадцатой неделе на проекте «Зважені та Щасливі» участники встретятся со своими родными. Похудевшие и красивые, они предстанут перед родственниками в новых образах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.