Зважені та щасливі

Учасники назвали Ігоря Пашинського героєм дня

На десятому тижні проекту учасники пробігли напівмарафон, 21 кілометр, за порівняно невелику кількість часу – від трьох до чотирьох з гаком годин. Команда В’ячеслава Узелкова перетнула фінішну лінію першою, і заробила приз – два кілограми. З огляду на те, що тренер прибрав з команди двох людей, за допомогою призу вони анулювали покарання. Команда Ігоря Обухівського прийшла другою, але в повному складі. Незважаючи на друге місце, вони були задоволені своїм результатом.

ffh

Найбільше сім’ї пораділи не за свій успіх, а за успіх друга за табором – Ігоря Пашинського. Він прийшов останнім, але відстав не набагато – всього на 20 хвилин від другої команди. Учасники підбігли до Ігоря і стали його вітати з тим, що він впорався із завданням. «Він перший герой цього марафону. У нього найбільша вага і вік, але він це зробив. Думаю, його дружина і син будуть ним пишатися», – сказала Ксенія.

Читайте також: Учасники злякалися головного конкурсу тижня – напівмарафону

Сам учасник був здивований не менше за інших. «Для мене шок був. Вони були більше за мене раді, що я пройшов», – посміхався Ігор. Аніта підтримала підопічного, сказавши, що їй було набагато важливіше не показати свої амбіції і виграти, а дати учаснику можливість повірити в себе.

Як учасники раділи за одного, дивіться тут:

Video: Участники назвали Игоря Пашинского героем дня

Больше всего семьи порадовались не за свой успех, а за успех друга по лагерю – Игоря Пашинского. Он пришел последним, но отстал не намного.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.