Учасники злякалися головного конкурсу тижня – напівмарафону
На десятому тижні проекту «Зважені та Щасливі» учасники почули приголомшливу новину: їм належить пробігти відстань у 21 кілометр. Раніше таке випробування проходили тільки фіналісти з меншою вагою і більшою витривалістю, але навіть багатьох з них ця величезна дистанція ламала морально і фізично.
Команди, які тільки пройшли екватор сезону, були шоковані і не уявляли, як їм вдасться впоратися із завданням. «Я як почула, мені й погано стало», – злякалася Раїса. Олеся Жураковська, ведуча проекту, оголосила, що разом з учасниками побіжать їхні тренери, щоб підтримати підопічних і показати їм гідний приклад. «Коли тренер поруч, ви не уявляєте, наскільки більше з’являється енергії», – підбадьорилася Віка.
Читайте також: Наташа похвалилася змінами у фігурі перед тренером
Учасники зауважили, що для тренерів така новина теж стала несподіваною і лякаючою. Вони навіть не думали відмовлятися від випробування, адже тоді наставники не доведуть свій авторитет і силу перед сім’ями. В’ячеслав Узєлков висловив свою думку з приводу майбутнього напівмарафону: «Я не бігун, я боксер, але заради своєї команди я готовий на все». Підготовка до найважчого конкурсом сезону почалася.
Як учасники і тренери відреагували на новину про напівмарафоні, дивіться тут:
Дякуємо!
Тепер редактори знають.