Зважені та щасливі

Наташа похвалилася змінами у фігурі перед тренером

Наташа з коричневої команди вирішила показати тренеру, як сильно вона схудла і зменшилася в об`ємах, примірявши свої старі речі. Футболка і курточка, які раніше ледве сходилися на її тілі, тепер сидять абсолютно вільно.

наташа

«Це футболка або це шторка?», – пожартував В’ячеслав, не вірячи, що його підопічна скинула так багато ваги. Наташа сказала, що залишить старі речі тут, у таборі, адже вони їй більше не знадобляться. «Раніше вона підскакувала на мені, і було видно низ живота, а тепер вона мені як сукня» – хвалилася Наташа. Вона була дуже задоволена собою і пообіцяла тренеру, що більше не буде такою, як раніше.

Читайте також: Женя з синьої команди розчулився через зустріч з дружиною

За словами Наташі, вона вже й не пам’ятає себе тією ситому жінкою з минулого. В’ячеслав Узєлков сказав їй, що теж забув її такою, яка вона прийшла не проект. “Ти розумниця! Я думаю, це не межа. Треба бажання і твоя повна віддача для мене, твоїх навантажень і схуднення», – похвалив учасницю тренер.

Як змінилася Наташа і що говорив їй В’ячеслав, дивіться у ВІДЕО:

Video: Наташа похвасталась изменениями в фигуре перед тренером

Наташа из коричневой команды решила показать тренеру, как сильно она похудела и уменьшилась в объемах, примерив свои старые вещи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.