Зважені та щасливі

В’ячеслав Узєлков зробив командам зворушливий сюрприз

Тренери вирішили влаштувати учасникам спільне тренування перед зважуванням. Для занять наставники вибрали сайклінг (англ. сycling) – тренування на велотренажерах. За словами Ігоря, Аніти та В’ячеслава, вона дуже ефективна і корисна як альтернатива звичайним заняттям. Тренери були задоволені своїми командами і зазначили, що ніхто з учасників не лінувався, всі старалися і трудилися в поті чола.

trr

Щоб підтримати червону і зелену команду, В’ячеслав Узєлков захотів влаштувати їм приємний сюрприз. Він зібрав відеозвернення родичів Віки, Іри, Раїси, Алли та Олександра, в яких вони підбадьорювали своїх близьких, говорили про свою любов до них і ділилися новинами з дому. «Я хотів розпалити вогонь і вирішив зробити подарунок червоним і зеленим, бо вони одні не побачили свою сім’ю», – сказав тренер.

Читайте також: Ігор Пашинський один тягнув автобус, щоб побачити дружину

«Було приємно, і душа зраділа», – зізналася Віка, а її сестра Іра розповіла, що їй дуже потрібна була ця підтримка. «Ми почули, що нас люблять і вірять в нас. Це додало сил», – розплакалася вона. «Мені досить було слів дітей, щоб стало легше», – поділилася Алла, адже їй було дуже важко від того, що вона не побачила дітей. У них з чоловіком навіть почався другий медовий місяць. Подарунок тренера довів учасників до сліз, і вони були дуже йому вдячні.

Зворушливі відеозвернення родичів синьої і червоної команд дивіться тут:

Video: Вячеслав Узелков сделал командам трогательный сюрприз

Вячеслав Узелков захотел устроить командам приятный сюрприз. Он собрал видеообращения родственников красных и зеленых, в которых они подбадривали своих близких.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.