Зважені та щасливі

Ігор Пашинський один тягнув автобус, щоб побачити дружину

Ігор залишився один з усієї помаранчевої команди, і йому довелося важче за всіх. Він залишився без підтримки братів на проекті, і крім цього, на дев’ятому тижні повинен був боротися сам, хоча інші учасники об’єдналися в союзи. Йому належало вибрати один з двох автобусів: перший був з імунітетом, а в іншому його чекала кохана дружина.

hjhgj

“Я один. Цей імунітет мені дуже необхідний, але і сильно хотілося побачити дружину », – сказав учасник і вирішив, що зараз йому важливіше поспілкуватися з нею. Учасники і сестри Вдовенко дуже підтримували Ігоря, кричали йому, що він впорається і зможе дійти до кінця. «Моє ти серце. Як він буде сам тягнути цей автобус? Це так важко!» – нарікала дружина чоловіка, адже перед її коханим стояла дійсно складне завдання.

Читайте також: Женя з синьої команди розчулився через зустріч з дружиною

Учасник зміг перебороти себе, а також дотягнути автобус до необхідної позначки – 100 метрів. «Ігор – сильна людина. Він показав, що може боротися і йти до своєї мети», – поділилася враженнями Віка з червоної команди. Конкурс закінчився для учасника помаранчевої сім’ї гарячими обіймами коханої і позитивними емоціями.

Як Ігор Пашинський проходив дистанцію, дивіться тут:

Video: Игорь Пашинский один тянул автобус, чтобы увидеть жену

Игорю предстояло выбрать один из двух автобусов: первый был с иммунитетом, а в другом его ждала любимая жена.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.