Зважені та щасливі

Переможець першого конкурсу сформував нові танцювальні команди

За результатами першого танцювального конкурсу перемогу здобув Женя Керсанов, учасник синьої команди. Він і сам не очікував, що зможе виграти, тому дуже зрадів такій новині. Він вирішив використати момент, щоб помститися своєму конкуренту Руслану. Саме йому, а також Раїсі та Вікторії дістався одне з найскладніших завдань – показати балетну постановку. Навчити їх класиці зобов’язалася Олена Головань, учасниця проекту «Танцюють всі!» та «Холостяк».

lk

Олександр з родини помаранчевих разом з Ксенією повинні були станцювати швидкий і емоційний рок-н-рол. Учителем для новоспеченої танцювальної пари став ексцентричний і темпераментний танцюрист Сергій Авакян. «Я вибрав найхудіших, за нашими мірками, для рок-н-ролу», – розповів Женя.

Читайте також: Руслан через нерви трохи не пішов із танцювального майданчика

Вибором Жені для свого батька, а також Іри та Алли став веселий канкан. Ольга Трегуб, одна з учасниць шостого сезону «Танцюють всі!», що найбільш зам’яталися, взялась навчити трійцю танцювати саме цей вид хореографії. «Я була задоволена вибором», – посміхалася Ірина, а Алла посміялася: «Мені було без різниці. Я жоден не зможу все одно зробити».

Для себе і Наталії Женя вирішив взяти стиль диско, а допомагати їм веселитися і отримувати задоволення від танцю запросили Ілону Гвоздьову, учасницю другого сезону танцювального шоу. Для Ігоря, Олександра із зеленої сім’ї та Олени був обраний народний український танець, який ставив Дмитро Щебет, фіналіст шостого сезону проекту «Танцюють всі!». «Я максимально намагався вибрати повільних людей», – пояснив учасник синьої родини.

Як робив свій вибір Женя, дивіться тут:

Video: Победитель первого конкурса сформировал новые танцевальные команды

В первом танцевальном конкурсе победил Женя Керсанов. Он выбирал, кто из участников будет танцевать народный танец, диско, канкан, рок-н-ролл и балет.

Video: Победитель первого конкурса сформировал новые танцевальные команды

В первом танцевальном конкурсе победил Женя Керсанов. Он выбирал, кто из участников будет танцевать народный танец, диско, канкан, рок-н-ролл и балет.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.