Зважені та щасливі

Руслан через нерви трохи не пішов із танцювального майданчика

Коли прийшла черга коричневої команди танцювати в центрі залу, ініціативу вкотре проявив Руслан. Він захотів сам брати участь, адже завжди вважав, що у нього виходить добре рухатися. «Руслан розповідав, що він офігенний танцюрист», – зазначив Женя Керсанов, додавши, що у його суперника нічого не вийшло.

gggjjj

Через поганий результат лідер коричневих почав нервувати і навіть пішов, не виконавши завдання до кінця. Заспокоїти кума намагалася Ксенія, але Руслан не хотів нікого слухати. На щастя для команди, він все ж продовжив розпочату справу. «Негарно буде, якщо хтось виграє і призначатиме команди. Руки опускаються, але треба битися хоча б заради своїх близьких. Не хочу виглядати в очах своєї сім’ї дурником”, – зізнався учасник. Чоловік сказав, що для нього дуже важливо перемогти.

Читайте також:Команди назвали Женю Керсанова секс-бомбою

«Він думав, що завжди буде перемагати, але тут гілочка тріснула під ним», – розповіла Віка з червоної сім’ї. Одного бажання перемогти коричневим не вистачило, і вони програли. Навіть одна з найстарших учасниць проекту, Раїса, змогла перетанцювати Руслана, чому порадів головний суперник коричневих, Женя.

Чому Руслан мало не опустив руки на конкурсі, дізнайтеся в ВІДЕО:

Video: Руслан из-за нервов чуть не ушел с танцевальной площадки

Из-за плохого результата лидер коричневых начал нервничать и даже ушел, не выполнив задание до конца. Потом он все же собрался и ради семьи выполнил задание.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.