Один за всіх

23-річний хлопець підпалив себе на очах у дружини

У неділю (23 березня) о 21:05 в студії гостросоціального проекту «Один за всіх» на СТБ зберуться рідні та друзі 23-річного хлопця, який одружився на 48-річній жінці та підпалив себе, щоб довести їй свою любов.

Спершу близькі Сергія Яціва з села Савчуки Рівненської області були шоковані звісткою про те, що свою дорогоцінну молодість хлопець вирішив подарувати якійсь Любі – матері п’ятьох дітей, яка старша за нього на 25 років. Відмовляти палкого коханця ходило все село, однак Сергій був настільки зачарований Любою, що в підсумку одружився на ній.

 vlcsnap-2014-03-20-13h23m09Другим ударом для жителів Савчуков стала новина про те, що Сергій, будучи не в силах стримати лавину почуттів, вирішив довести дружині свою любов вкрай радикальним способом. На очах у Люби він облив себе бензином і… чиркнув сірником. Горе-коханця у важкому стані доставили в реанімацію, однак через кілька годин Сергій втік з лікарні, тому що і дня не може прожити без своєї Любові.

«Це все заради неї, – пояснив свою піротехнічну акцію Сергій. – Заради Люби я готовий і в вогонь, і в воду!»

Рідні та близькі Сергія б’ють на сполох, адже опіки на його тілі зовсім не жартівливі. Через те, що хлопець зовсім не дбає про своє здоров’я, вони почали гнити. І, схоже, що Сергій не зробив адекватних висновків із свого вчинку – за його словами, він готовий здійснювати подвиги заради Люби знову і знову. Але що це за жінка? Та чому Сергій від неї втратив розум?

vlcsnap-2014-03-20-13h24m49У неділю (23 березня) о 21:05 ведучий проекту «Один за всіх» Дмитро Карпачов та експерти студії спробують з’ясувати: що насправді пов’язує мати п’ятьох дітей і хлопця, який молодший за неї на чверть століття? Яка небезпека загрожує Сергію поряд з Любою? І що зробить хлопець, коли дізнається таємницю, яку дружина довгий час не наважувалася йому розповідати?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: