Один за всіх

Чому дочка вважає воскреслу мати самозванкою?

Video: Чому дочка вважає воскреслу мати самозванкою?

Цієї неділі (17 листопада) о 21:15 глядачі каналу СТБ побачать загадкову історію 29-річної киянки Ольги Врани, яка переконана: жінка, що видає себе за її воскреслу мати, насправді, аферистка.

Після того, як 63-річна Галина Лазаренко із села Мар’янівка Київської області на початку червня минулого року зникла безвісти на шляху з лікарні додому, її дочка Ольга збилася з ніг у пошуках родички . А через півроку з нею зв’язався слідчий і запропонував упізнати матір за фотографіями трупа жінки, який міліція знайшла у лісосмузі. Через те, що жінка пролежала там близько місяця, встановити особу своєї матері Ольга змогла лише за непрямими ознаками: спідниці, светра, тапках і ключам від дому.

vlcsnap-2013-11-12-18h33m38.jpg

Однак через місяць після того, як Ольга отримала свідоцтво про смерть, раптом об’явилася жінка, яка назвала себе її матір’ю. Жінка виглядала хворою і вимагала догляду. Наглядати за старенькою зголосилися сусіди і голова сільради. А от сама дочка «воскреслу з мертвих» відмовилася визнавати за свою матір:

«Цю жінку я не вважаю своєю матір’ю, – заявила Ольга Врана, – бо вона відмовилася йти до суду, щоб встановити свою особу. Моя мама була зростанням 1,58 метра, худенька і з сивим волоссям. А зріст цієї жінки десь на 10 сантиметрів вище, вона товстіша за мою маму і з фарбованим волоссям…»

vlcsnap-2013-11-12-18h31m22.jpg

Хто ж насправді ця жінка, яка видає себе за Галину Лазаренко? Якщо це вона і є, то чому рідна дочка її не впізнає? А якщо ні, то кому вигідно, щоб вона «воскресла» через місяць після своєї смерті?

Відповіді чекають вас вже цієї неділі (17 листопада) о 21:15 у новому випуску гостросоціального проекту «Один за всіх» на СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: