Один за всіх

«Кришталевий хлопчик» ламає ноги через недбале ставлення матері

Video: «Кришталевий хлопчик» ламає ноги через недбале ставлення матері

Цієї неділі (3 листопада) о 21:15 глядачі каналу СТБ побачать зворушливу історію 9-річного Владика Басенко. Цей хлопчик страждає дуже рідкісним захворюванням. Його кістки можуть зламатися від одного невдалого руху або дотику. Ситуацію погіршує той факт , що мати хлопчика, замість того щоб піклуватися про дитину, п’є з ранку до вечора.

Кістки Владика Басенко настільки крихкі, що він навіть не може ходити – вони відразу ламаються під вагою його маленького тіла. Втім, більшу частину своїх одинадцяти переломів хлопчик заробив через недбале ставлення рідної матері. Їй слід було б поратися зі своєю дитиною, як з кришталевою вазою, однак про рідкісну хворобу Владика мати згадує лише тоді, коли на короткий час виходить з тривалих запоїв. Ну, а поки мати п’є, себе не пам’ятаючи, за «кришталевим хлопчиком» доглядає практично сліпа бабуся.

Malchik_8.jpg

У свої 9 років Владик, який мріє про машину і роботу таксистом, пересувається по вулиці у колясці. Раніше його мрія була нездійсненною. Проте рік тому турботу про хворого раптово почали проявляти чужі люди. Тетяна і Костянтин Боброви оплатили лікування Владика: найняли спеціального масажиста і навіть відправили дитину на операцію. Тепер він може хоча б повзати самостійно. Лікарі не виключають можливість , що в майбутньому він буде ходити і отримувати від життя таке ж задоволення, як і всі звичайні діти. Для цього подружжя Бобрових хоче усиновити хлопчика. Однак сам він ні за що не погоджується залишати мати, що п’є, бо любить її більше всього на світі.

Malchik_13.jpg

Цієї неділі Дмитро Карпачов та гості студії проекту «Один за всіх» постараються розібратися: з ким же «кришталевому хлопчикові» буде краще – з мамою-алкоголічкою чи з чужою, але не байдужою до його горя родиною Бобрових?

Malchik_3.jpg

Що скаже на своє виправдання мати Владика Басенко? Чи готова вона змінитися заради сина? І яке майбутнє чекає «кришталевого хлопчика»?

Вмикайте канал СТБ вже цієї неділі (3 листопада) о 21:15 – вас чекає новий випуск гострого та емоційного проекту «Один за всіх»!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: