Один за всіх

Чому мати заточила сина у саморобній в’язниці?

Video: Чому мати заточила сина у саморобній в’язниці?

Цієї неділі (27 жовтня) о 21:15 глядачі каналу СТБ побачать історію 27-річного душевнохворого хлопця Миколи Кирика, якого рідна мати утримувала в саморобній клітці на околиці села довгих півроку.

Саморобну в’язницю в покинутому будинку для Колі за вказівкою матері облаштував його рідний брат Гриша. Сім’я подбала, щоб у хлопця був матрац з вилізлими пружинами й замість білизни – розірвані брудні ганчірки. За півроку в’язень жодного разу не мився, їжу отримував двічі на день через грати, а в туалет ходив під себе.

SDC10148.jpg

«Коля не здоровий, – виправдовується його мати. – Він психічно хворий. І я повинна була його закрити, щоб він не вбив мене та дітей…»

SDC10150.jpg

Втім, як з’ясувалося пізніше, рішення про ув’язнення Колі приймала вся сім’я. Ця історія приводить в жах не тільки односельців душевнохворого в’язня, але й усю країну. Матері, яка заховала рідного сина за грати, тепер самій загрожує в’язниця. Але жінку це не лякає, адже вона переконана, що тільки таким чином могла проявити турботу про Колю.

SDC10151.jpg

Сьогодні (27 жовтня) о 21:15 у студії проекту «Один за всіх» зберуться всі учасники цієї шокуючої історії, щоб разом з експертами розібратися: чи був все-таки вибір у матері? Або вона дійсно не могла вчинити інакше? Чому вона тримала рідного сина в клітці? Хто знав, що в покинутому будинку в тваринних умовах утримується людина? І чому на звільнення хлопця пішло довгих півроку?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: