Один за всіх

Чому сільський голова безкарно гвалтував свою внучку?

Video: Чому сільський голова безкарно гвалтував свою внучку?

Цієї неділі (20 жовтня) о 21:15 глядачі каналу СТБ побачать історію сім’ї голови сільради Ігоря Якубця, який в даний момент знаходиться у сизо за звинуваченням у багаторазових згвалтуваннях власної внучки.

Ігор Якубець очолював рідне село останні сім років. За цей час він заробив репутацію порядної, чуйної і доброї людини. Здавалося, в селі, де проживають близько тисячі осіб, кожен крок Ігоря Якубця був у всіх на виду. Проте його дванадцятирічна внучка Таня стверджує, що у вільний час сільський голова займався такими справами, від яких у нормальних людей стає дибки волосся.

«Він поліз до мене десь у четвертому чи п’ятому класі, – згадує онучка сільського голови Таня. – Мені тоді було 10 років. Спочатку я не зрозуміла, що саме він від мене хоче. А потім у мене очі на лоб полізли. Перший раз це було вдома, а потім це було в сільраді…»

kmlkm.jpg

Весь цей жах тривав протягом двох років й відкрився тільки тоді, коли Таня прийшла до шкільної медсестрі та сказала, що вона думає, що вагітна. Дівчинка каже, що мовчала стільки часу, бо знала, що їй ніхто не повірить. Вона виявилася права – після того, як ця шокуюча історія набула розголосу, в селі почали збирати підписи на підтримку Ігоря Якубця. Третина села підписалася у цьому документі. Навіть рідна бабуся Тані не повірила в її слова та ніяк на них не відреагувала…

Вже цієї неділі Дмитро Карпачов та гості студії проекту «Один за всіх» спробують розставити в цій справі всі крапки над «і». Кому вигідно звинувачувати міського голову в педофілії? Чи було справді насильство над 12-річною Танею? І якщо так: як ций злочин прогледіли її мати, бабуся та сусіди? Відповіді чекають вас 20 жовтня о 21:15 у програмі «Один за всіх» на СТБ!

gfcgfc.jpg

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: