Х-Фактор

Телеканал СТБ оголошує новий склад журі «Х-фактора»

Телеканал СТБ розпочав зйомки вокального шоу «Х-фактор» 8 сезон. У 2017 році в проекті відбулися зміни в суддівському складі, а також у складі ведучих.

Читайте таже: Х-фактор 8 сезон – дата виходу і коли дивитися

Тепер відбирати кращих артистів і боротися з ними за перемогу в шоу будуть відома артистка і талановита співачка Настя Каменських, музикант, соліст проекту Pianoбой Дмитро Шуров, співак, автор і композитор Олег Винник, а також артист, автор і композитор Андрій Данилко.IMG_5851

Читайте також: Один за всіх 2018. У проекті новий ведучий

Директор ТО Олена Романенко впевнена, що такий склад суддів зможе блискуче реалізувати те, що робить проект вже багато років – розглянути той самий «Х-фактор» в людях з народу, не залежно від того, є у них музична освіта чи ні: «Олег Винник самостійно зміг завоювати український шоу-бізнес і любов мільйонів слухачів. Він точно знає, як допомогти молодим артистам підкорити глядача. Настя Каменських уже понад 10 років є улюбленицею публіки, володаркою величезної кількості нагород, а також еталоном краси і успіху для багатьох артисток. Віртуозний музикант Дмитро Шуров давно завоював визнання і повагу колег і глядачів, а Андрій Данилко – талановитий музикант з величезним досвідом, думка такого метра, безперечно, є авторитетною. Нові судді «Х-фактора» точно знайдуть народні таланти, за якими із захопленням буде стежити вся країна!».

Крім того, єдиним ведучим проекту в новому сезоні став Андрій Бедняков, який приєднався до команди «Х-фактора» ще в минулому році і був спів-ведучим Оксани Марченко, підкоривши глядачів своїм іскрометним гумором, тактом і ерудицією.

Андрій Бедняков з командою проекту вже об’їздили всі найбільші міста України в пошуках талановитих вокалістів з народу. 3 липня телеканал приступає до наступного знімального етапу – прослуховуванням суддями.

Прем’єра сезону відбудеться 2 вересня в ефірі телеканалу СТБ.

За додатковою інформацією можна звертатися в прес-службу телеканалу СТБ:
press@stb.ua
+38 (044) 501-98-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: