Х-Фактор
Андрій Данилко

Андрій Данилко – український артист, продюсер, композитор, режисер, сценарист, телеведучий, актор. Найбільше відомий його травесті-образ Вєрки Сердючки.

1 квітня 1993 року в полтавській «Гуморині» Андрій Данилко вперше виступив в образі Вєрки Сердючки, а за наступні два десятиліття харизматичне альтер-его принесло артисту всеукраїнську та міжнародну славу.

2007 року Вєрка Сердючка виступила на Євробаченні в Гельсінкі з піснею «Dancing Lasha Tumbai» і посіла друге місце, ставши справжньою сенсацією конкурсу. Авторитетне британське видання «The Guardian» назвало номер Сердючки «найкращою піснею, яка не виграла Євробачення».

Більше на тему: Андрій Данилко про те, чи можна зустріти кохання на зйомках

Однак останнім часом Вєрка Сердючка зникла з медійного простору: «На мій погляд, образ Сердючки зараз недоречний на ТБ, – пояснює Андрій Данилко. – Саме тому я не знімався в новорічних вогниках і не давав відкритих концертів. Працюю на закритих заходах». Варто зазначити, що на Національному відборі на  Євробачення-2016 член журі Андрій Данилко вперше постав в образі самого себе – продюсера і композитора.

2016 року Андрій Данилко вперше став членом журі «Х-фактор», долучившись до Костянтина Меладзе, Юлії Саніної та Антона Савлепова.

У 9 сезоні проекту артист продовжить своє суддівство.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: