ВІН ВОНА ШОУ

«ВІН ВОНА ШОУ»: СТБ знімає новий студійний проєкт про стосунки за участю зірок

Телеканал СТБ продовжує роботу над створенням проєктів, які стають емоційною підтримкою українцям. Днями мовник розпочав зйомки нового студійного проєкту про стосунки «ВІН ВОНА ШОУ». Ведучий проєкту — Григорій Решетник. Прем’єра в ефірі СТБ відбудеться у грудні цього року.

ВінВонаШоу: СТБ знімає новий студійний проєкт про стосунки за участю зірок

Тема міцних та щасливих стосунків завжди була і залишається в центрі уваги СТБ. Особливо зараз, коли війна сильно змінила цей контекст. Коли так багато пар опинились на відстані. Коли діти місяцями не бачать татусів чи матусь, бо ті захищають країну. Коли кохання і весілля на часі навіть під сиренами. Ми всі більше не відкладаємо на потім важливі рішення, адже чітко зрозуміли, що саме цінимо у своєму житті. Проєкт «ВІН ВОНА ШОУ» має на меті в легкому та відвертому форматі говорити про всі важливі питання, які сьогодні турбують українців у стосунках, — коментує генеральна продюсерка виробництва програм телеканалу СТБ Наталія Франчук.

У кожному випуску в студію «ВІН ВОНА ШОУ» приходитимуть шість гостей, за чиїм життям спостерігають українці: улюблені телеведучі, успішні молоді блогери, інфлюєнсери, відомі артисти та актори, про яких, здавалося б, ми знаємо все. Вони щиро відповідатимуть на запитання ведучого, ділитимуться власним досвідом, навіть невдалим, і обговорюватимуть гострі теми. А деякі зізнання прозвучать вперше саме в цій студії. Серед гостей перших випусків: Соня Морозюк, Олександр Волошин, Ілона Гвоздьова, Євген Кот, Андрій Рибак, Надія Матвєєва, Анатоліч, Дмитро Коляденко, Анна Добриднєва та інші.

ВінВонаШоу: СТБ знімає новий студійний проєкт про стосунки за участю зірок

«ВІН ВОНА ШОУ» не про протистояння чоловіка та жінки. Навпаки, ми хочемо допомогти глядачам знайти власну формулу щасливих стосунків, уникнути стереотипного розмежування між чоловіками і жінками та показати, що відкрите обговорення — це найкоротший шлях до порозуміння партнерів. Це буде відвертий діалог про стосунки на відстані та спільний бюджет, про одруження в час війни та цивільний шлюб, про те хто має заробляти більше, чи можна пробачити зраду, як пережити розлучення та на інші актуальні теми. Під час дискусії наші герої можуть як залишатись при своїй думці, так і змінювати її. Вони переходитимуть зі своєї команди в іншу (з чоловічої в жіночу, і навпаки). А глядачі, відповідно, робитимуть власні висновки,  — коментує директорка творчої студії, що створює проєкт, Анна Калина.

Новий проєкт СТБ традиційно підтримали українські бренди. До створення «ВІН ВОНА ШОУ» долучилося одразу кілька партнерів.

«Студійні проєкти каналу СТБ завжди завойовують увагу українських глядачів, адже вони дійсно дають емоційну підтримку у цей непростий для усієї країни час. Питання ж взаємовідносин чоловіків і жінок є своєрідною «фішкою» каналу, тому не дивно, що проєкт привернув увагу комерційних спонсорів ще на етапі ідеї. Як результат, одразу три бренди з абсолютно різних категорій прийняли рішення інтегруватись у «ВІН ВОНА ШОУ». Це чудове свідчення довіри до СТБ та його команди», — зазначив Анатолій Покровський, директор агенції інтегрованих рішень Brand Booster.

Виробництво — Starlight Production

Керівниця проєкту — Анастасія Бондаренко

Директорка творчої студії — Анна Калина

Головна режисерка Анастасія Ігнатенко

Генеральна продюсерка виробництва програм телеканалу СТБ — Наталя Франчук.

Слідкуйте за новинами про проєкт на офіційних сторінках телеканалу СТБ:

сайт          Facebook           Instagram           YouTube            Telegram           Viber          TikTok

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: