Сюрприз, сюрприз!

Герой «Сюрприз, сюрприз!» став батьком для 140 дітей інтернату

У студії «Сюрприз, сюрприз!» побували різні татусі, кожен з яких дивував мужністю, сміливістю і добротою. Андрій Закалюк поповнив їх число, ставши батьком відразу для 140 дітей. Подробиці історії дивовижного чоловіка з добрим серцем у нашому матеріалі!

отец интерната

Три роки тому Андрій залишив роботу вчителя історії, щоб очолити Львівську загальноосвітню школу-інтернат. Перше, за що взявся новоспечений розпорядник, зовсім не ремонт чи затвердження бюджетів. Для початку особисте знайомство з кожним учнем і його долею. Діти з малозабезпечених, багатодітних, неблагополучних сімей відразу усвідомили, що їх чекає багато змін.

отец интерната 5

Читайте також: Настя Каменських заспівала з героїнею «Сюрприз, сюрприз!»

На щастя, так і сталося! Стикнувшись із реаліями життя в інтернаті, Андрій затіяв великий переворот. З кожним учнем чоловік знайшов спільну мову, перейнявся історіями їхніх життів. Для того щоб змінити принципи спілкування між викладачами та дітьми, частину колективу довелося замінити. Крок за кроком Андрій вибудовував довірчу, добру та позитивну атмосферу.

отец интерната 3

Чоловік покращив харчування в інтернаті, зробив ремонти й облагородив територію. Разом з підопічними він грає у футбол і вирушає підкорювати вершини гір, доводячи учням, що вони особливі, вселяючи віру в диво і втілення мрії. Більш того, одну з них 30-річний директор і зовсім взяв під повну опіку. Він переконаний, що все найкраще в ньому саме від дітей!

отец интерната 4

Учні вважають Андрія Євгеновича хорошим директором, чудовим другом і навіть більше своєю сім’єю! За це вони неймовірно зворушливо подякували чоловіку. «Сюрприз, сюрприз!» також підготував дещо фантастичне… Що це було? Яке диво світу чуйний українець побачить на власні очі? Дивіться просто зараз!

Video: Герой Сюрприз, сюрприз став батьком для 140 дітей інтернату

У студії Сюрприз, сюрприз побували різні татусі, кожен з яких дивував мужністю, сміливістю і добротою. Андрій Закалюк поповнив їх число, ставши батьком відразу для 140 дітей. Подробиці історії дивовижного чоловіка з добрим серцем – у нашому матеріалі!

Читайте більше цікавих новин у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: