Сюрприз, сюрприз!

Героїня «Сюрприз, сюрприз!» допомогла знайти понад 1000 загублених собак

«Сюрприз, сюрприз!» знаходить своїх героїв у різних куточках України. Тим часом, деякі з них теж когось шукають… Наталя Рець, наприклад, допомагає відшукати загублених домашніх тварин. Подробиці дивовижної історії у нашому матеріалі!

рец

Наталя як ніхто інший розуміє, що тварини частина родини, адже у неї їх сім. Красиві лабрадори її гордість та любов. Як каже сама героїня, «по 40 кілограмів мімімі кожен!». Саме з них починається її день. Більш того, разом із родиною жінка навіть переїхала до приватного будинку, аби життя з псами було комфортнішим.

Читайте також: Героєм «Сюрприз, сюрприз!» став 14-річний директор бібліотеки

Наталія так захопилася вивченням особливостей породи та доглядом за пухнастими, що захотіла приділяти ще більше часу не лише своїм тваринам, а й чужим. Якщо точніше, жінка взялась допомагати у розшуку загублених чотирилапих. Знайшовши однодумців, чуйна українка склала план дій та приступила до його реалізації. Сьогодні в її команді дванадцять осіб у різних містах країни, кожен з яких робить це за покликом серця, безкоштовно та усвідомлено.

сюрприз 2411

Основний робочий процес знайти у соціальних мережах публікації про загублених та знайдених тварин та зв’язати цих людей. Також команда розклеює оголошення та виходжує собак, яким потрібна допомога. За час їхньої роботи в Україні знайдено понад тисячу тварин.

Героїня проекту щодня повертає в сім’ї найкращих друзів. За це її очікували і корисні, і квіткові, і романтичні сюрпризи… Що саме дивіться!

Video: Героїня Сюрприз, сюрприз допомогла знайти понад 1000 загублених собак

Сюрприз, сюрприз знаходить своїх героїв у різних куточках України. Тим часом, деякі з них теж когось шукають... Наталя Рець, наприклад, допомагає відшукати загублених домашніх тварин. Подробиці дивовижної історії – у нашому матеріалі!

Читайте більше цікавих новин у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: