Сюрприз, сюрприз!

Герой «Сюрприз, сюрприз!» провів 36 годин у морі на надувному крузі

Щоп’ятниці найдобріший проект країни знайомить телеглядачів з українцями, які не тільки здійснюють героїчні вчинки, а й дивують силою духу і відчуттям гумору. Виявляється, такі якості можуть врятувати життя. Так Геннадія Ісаєва віднесло у відкрите море на 1,5 доби на… дитячому надувному крузі. Як чоловікові вдалося врятуватися, чому він опинився за 70 кілометрів від місця відпочинку, які сюрпризи його очікували? Читайте в матеріалі!

исаев2

День сімейного відпочинку на узбережжі не віщував ніякої біди. Поки дружина Геннадія займалася маленькою дитиною, чоловік вирушив у море – поніжитися під жарким сонцем, розслабляючись на надувному крузі. Вода була теплою і спокійною, тому Геннадій сміливо віддалявся від берега – приводів для хвилювання не могло бути. Незабаром піднявся вітер, чоловік почав стрімко віддалятися від суші, а всі спроби повернутися виявлялися марними. Хвилі несли його далі, а сил для боротьби зі стихією майже не залишалося. Жодного об’єкта поза водою розгледіти не вдавалося, чоловіка оточувало море, пекуче сонце і вітер, який ніс Гену в невідомому напрямку.

Читайте також: Казковий «Сюрприз, сюрприз!»: герої проекту вирушили до Парижа

исаев

Поки дружина Вікторія намагалася розшукати чоловіка, компанію йому складали дельфіни і чайки. На жаль, допомоги за собою вони не привели. За години у відкритому морі, чоловік чітко зрозумів, що ніч проведе саме там. Згрупувавшись, Геннадій згадав всі поради з виживання і невпинно їх застосовував. Затиснувши руки під пахвами і прийнявши позу зародка, він плив по хвилях, які часом сягали двох метрів. Сонячні опіки, нічний холод і зневоднення давали про себе знати. На щастя, після 36 годин проведених у морі, чоловік розгледів на горизонті невелику точку, а після – відчайдушно кинувся до неї. Точка виявилася теплоходом, завдяки якому Геннадію вдалося врятуватися. Виявилося, що чоловіка віднесло на 70 кілометрів!

исаев23

Сьогодні герой проекту розповідає про випадок, як про пригоду. Чоловік зізнається, що подорож подарувала йому кращого друга, ним став той самий круг. Також він висловив подяку ще одному помічнику в біді: «Напевне, в цій ситуації варто висловити благодарочку тому самому підшкірному жирку, який дозволив мені зігрітися і не зовсім засмажитися на сонці». Більш того, чоловік переконаний, що все, що відбулося – знак. Саме тому він вирішив втілити в життя давню мрію – стати моряком.

У студії «Сюрприз, сюрприз!» героя очікували досить незвичайні і яскраві подарунки. Куди герой відправиться разом з дружиною? Про що він давно мріяв? Дивіться у відео просто зараз!

Video: Герой «Сюрприз, сюрприз!» провів 36 годин у морі на надувному крузі

Щоп'ятниці найдобріший проект країни знайомить телеглядачів з українцями, які не тільки здійснюють героїчні вчинки, а й дивують силою духу і відчуттям гумору. Виявляється, такі якості можуть врятувати життя. Так Геннадія Ісаєва віднесло у відкрите море на 1,5 доби на... дитячому надувному крузі. Як чоловікові вдалося врятуватися, чому він опинився за 70 кілометрів від місця відпочинку, які сюрпризи його очікували? Читайте в матеріалі!

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: