Сюрприз, сюрприз!

Герой отримав 28 ножових і 5 вогнепальних поранень, рятуючи родину від грабіжників

«Сюрприз, сюрприз!» випуск 8 продовжує дякувати людям, вчинки яких гідні втілення мрії. Євген Коляда увійшов до їх числа без частки сумніву, адже відвага хлопця не знає меж. Рятуючи сестру і бабусю від грабіжників, герой проекту отримав 28 ножових і 5 вогнепальних поранень. Детальніше – у матеріалі!

женя коляда3

11 травня 2013 року залишиться в пам’яті родини Коляда назавжди. Коли Лариса з чоловіком рано виїхали на ринок, вони й уявити не могли, як події розгорнуться далі. Поки восьмирічна Єва, її брат і бабуся міцно спали, в будинок проникли грабіжники. Почувши чоловічі голоси і холод ножа у горла, Женя не відразу зрозумів, що відбувається. Оцінити ситуацію довелося швидко, адже переживав 18-річний хлопець не за себе, а за рідних людей, яким також загрожувала небезпека. Троє грабіжників намагалися вибити у Жені інформацію, зрозуміти, де заховані гроші і прикраси. Але грошей у будинку не виявилося. Це розлютило зловмисників в рази більше. Ножові поранення не зупинили відважного українця – він боровся за сім’ю до останнього, навіть в нерівному бою з трьома озброєними. Коли в кімнаті виявилися його сестра і бабуся, хлопець закривав їх своїм тілом, приймаючи кожен удар на себе. 28 ножових і 5 вогнепальних поранень! Коли грабіжники залишили будинок, здавалося, що шансів на життя у хлопця не залишалося…

женя коляда

4 лікарі відмовилися оперувати Женю, адже порахували, що врятувати його неможливо. Всі органи були порізані, цілим залишилося лише серце. Тільки п’ятий лікар, Микола Миколайович, спробував зробити неймовірне. І у нього вийшло! Сьогодні Женя, разом з усією родиною, у студії проекту.

Сім’я їм шалено пишається і не перестає дякувати. «Він врятував і мене, і бабусю. Женя – мій герой, я пишаюся своїм братом!», – коментує молодша сестра Єва.

женя коляда2

Більш того, мужність Жені вразила і його кумира – Василя Вірастюка: «Женя, я знаю твою історію. Ти поставив на ваги своє життя заради життя сім’ї. Це характеризує тебе як справжнього чоловіка! Хотів би потиснути твою мужню руку, ти молодець!». Але це було не все, адже Василь Вірастюк підготував для Жені справжній сюрприз. Дивіться, як це було!

Video: Герой отримав 28 ножових і 5 вогнепальних поранень, рятуючи родину від грабіжників

Сюрприз, сюрприз випуск 8 продовжує дякувати людям, вчинки яких гідні втілення мрії. Євген Коляда увійшов до їх числа без частки сумніву, адже відвага хлопця не знає меж. Рятуючи сестру і бабусю від грабіжників, герой проекту отримав 28 ножових і 5 вогнепальних поранень. Детальніше - у матеріалі

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: