Выпуск 8 | 28.04.2019 | Сезон 1

Страва честі – передача, в якій ви дізнаєтеся унікальні українські рецепти з усіх куточків країни. Ведучий програми, Юрій Ковриженко, відвідує невеликі міста України та дізнається у місцевих господинь рецепт одного або декількох автентичних страв і намагається вдосконалити їх і надати ресторанний вигляд.

У програмі Страва честі в випуску 8 від 28.04.2019 Юрій Ковриженко вирушить в село Суботів Черкаської області, яке відоме багатьом Іллінською церквою – саме вона зображена на п’ятигривневій купюрі. Також, туристи сюди приїжджають за цілющою водою з трьох криниць і, звичайно ж, за пошуками скарбів Богдана Хмельницького.

Але Юрій приїхав сюди, щоб дізнатися рецепт «Солохи» – сімейної страви Юлії Хоменко, яка володіє готельно-ресторанним комплексом в Суботові.

Сім’я Юлії живе далеко один від одного, тож її мрія – зібрати всіх за великим столом і фірмовою стравою. Тому ступінь відповідальності для Юрія зростає – йому не просто належить вдосконалити «Солоху», а й вкласти в рецепт ідею єднання сім’ї.

Для приготування страви ведучий відправиться на знамениті три криниці та в Зерноленд, – музей традиційних ремесел – щоб змолоти борошно на справжніх жорнах.

Як впорається Юрій з настільки важливою місією – переробити сімейну реліквію і, найголовніше, чи сподобається вона родині Юлії? Дивіться у 8 випуску кулінарного тревел-шоу Страва честі від 28.04.2019 на сайті телеканалу СТБ.

Дивитися онлайн Страва честі 7 випуск

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: