Выпуск 7 | 21.04.2019 | Сезон 1

Дивіться онлайн програму Страва честі випуск 7 від 21.04.2019. Жіночий клуб Бони Сфорци у місті Бар, що на Вінниччині, запросив Юрія Ковриженка, щоб поділитися винятковим та водночас славнозвісним рецептом бігусу. Шеф-кухар програми «Страва честі» став першим чоловіком, який потрапив на засідання цього закритого жіночого клубу – прихильників італійської принцеси та польської королеви Бони Сфорци, засновниці міста Бар. Які ж кулінарні таємниці мають ці жінки, та як перетворити звичайну тушену капусту з м’ясом, на справжній бігус Бони?

Дівчата задали Юрію дуже високу планку, приготувавши бігус по-барськи. Тепер йому доведеться дуже постаратися, щоб нова страва честі здивувала членів жіночого клубу.

Юрій вирішує створити кулінарну подорож до Італії, перебуваючи у яблуневій столиці України – Барі. А саме – поєднати італійську лазанью з бігусом по-барськи. Але для страви, яку шеф-кухар приготує спеціально для клубу Бони Сфорци, йому знадобляться делікатесні гриби, щоб надати лазаньї з українських продуктів справжній італійський смак. Тому всі кухарі разом підуть на пошуки трюфеля, але не до магазину, а до лісу на Вінниччині. Чи вдасться їм відшукати в тій місцевості найрідкісніший і найдорожчий гриб у світі, щоб доповнити лазанью незвичайним смаком та ароматом? Та як оцінять в клубі лазанью з італійської кухні та українським акцентом? Дивіться у програмі Страва честі 2019 випуск 7 від 21.04.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн: Страва честі 6 випуск

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: