Выпуск 11 | 19.05.2019 | Сезон 1

Дивіться онлайн програму Страва честі випуск 11 від 19.05.2019 на сайті СТБ! Сьогодні ви побачите, як професійний шеф-кухар Юрій Ковриженко відправиться на Рівненщину. Там Юрій буде пізнавати секрети місцевої кухні. Кулінар познайомиться з нашою героїнею – Люсею, разом з якою приготує унікальну страву – ланципупіки. Саме цією стравою героїня 20 років тому підкорила свого чоловіка. Такий шедевр в Україні не готує ніхто, адже цю страву мама Люсі придумала одного разу перед побаченням із своїм майбутнім чоловіком.

Зараз Люся посварилася зі своїм чоловіком, а це значить, що справою честі Юрія Ковриженка буде примирення сім’ї. А зробити це шеф-кухар має намір за допомогою романтичної вечері, яку приготує разом з чоловіком Люсі. Чи зможе Юра помирити пару і повернути романтику у стосунки?

Крім того, Юрій хоче створити власну страву честі, якою хоче підкорити всю країну. Його Страва честі – це ланципупіки з грибами під соусом з кропу, які подаються в гарбузі. Чи вдасться Юрію Ковриженко створити справжню Страву честі разом з чоловіком Люсі? Дізнайтеся прямо зараз в програмі Страва честі 2019 випуск 11 від 19.05.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн Страва честі 10 випуск

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: