Выпуск 12 | 26.05.2019 | Сезон 1

Дивіться онлайн програму Страва честі випуск 12 від 26.05.2019 на сайті СТБ! Сьогодні ви побачите, як професійний шеф-кухар Юрій Ковриженко буде готувати рибу, яка водиться практично в кожному болоті. Ось тільки готують її дуже рідко, адже називається ця риба – в'юн. Заради такої риби, Юрій поїде в Житомирську область, де познайомиться з господинею Наталею, яка вміє готувати в'юнів по-особливому. Крім того, жінка кине виклик шеф-кухарю – той повинен довести, що почистити дрібну рибу від кісток насправді можна дуже легко і швидко.

Також у Юрія Ковриженка буде спеціальне завдання – навчити чоловіка Наталії дарувати квіти і влаштовувати романтичні вечори дружині. Чи зможе Юра повернути романтику у стосунки і навчити чоловіка Наталії залицятися до дружини?

Крім того, Юрій має намір створити власну страву із в'юнів, якою хоче підкорити всю Житомирську область. Його вишуканою і ресторанною Стравою честі стануть в'юни, філірованні на поленті з грушевим чатні. А готувати Юрій буде разом з чоловіком Наталії, який про ресторани особливо і не чув ніколи. Що ж з цього вийде, і якою буде страва від нашого шеф-кухаря цього разу? Дізнайтеся просто зараз у програмі Страва честі 2019 випуск 12 від 26.05.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн Страва честі 11 випуск

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: