Выпуск 12 | 26.05.2019 | Сезон 1

Дивіться онлайн програму Страва честі випуск 12 від 26.05.2019 на сайті СТБ! Сьогодні ви побачите, як професійний шеф-кухар Юрій Ковриженко буде готувати рибу, яка водиться практично в кожному болоті. Ось тільки готують її дуже рідко, адже називається ця риба – в'юн. Заради такої риби, Юрій поїде в Житомирську область, де познайомиться з господинею Наталею, яка вміє готувати в'юнів по-особливому. Крім того, жінка кине виклик шеф-кухарю – той повинен довести, що почистити дрібну рибу від кісток насправді можна дуже легко і швидко.

Також у Юрія Ковриженка буде спеціальне завдання – навчити чоловіка Наталії дарувати квіти і влаштовувати романтичні вечори дружині. Чи зможе Юра повернути романтику у стосунки і навчити чоловіка Наталії залицятися до дружини?

Крім того, Юрій має намір створити власну страву із в'юнів, якою хоче підкорити всю Житомирську область. Його вишуканою і ресторанною Стравою честі стануть в'юни, філірованні на поленті з грушевим чатні. А готувати Юрій буде разом з чоловіком Наталії, який про ресторани особливо і не чув ніколи. Що ж з цього вийде, і якою буде страва від нашого шеф-кухаря цього разу? Дізнайтеся просто зараз у програмі Страва честі 2019 випуск 12 від 26.05.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн Страва честі 11 випуск

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: