Неймовірна правда про зірок

«Неймовірна правда про зірок»: чим зацікавить випуск від 19.02.2022

19 лютого о 9:30 в ефір телеканалу СТБ вийде ювілейний випуск улюбленого шоу про життя селебриті «Неймовірна правда про зірок». Ведучі проєкту Надія Матвєєва і Григорій Решетник повідомлять про найважливіші події, які сталися у світі шоу-бізнесу, поділяться секретами Джона Леннона, Курта Кобейна та Кортні Лав. А епатажна діва Монро розкриє правду про себе. Деталі читайте в матеріалі.

Video: Неймовірна правда про зірок випуск від 19.02.2022: Всі події у світі шоу-бізнесу останнім часом

Неймовірна правда про зірок випуск від 19.02.2022: які події у світі шоу-бізнесу відбулися останнім часом, а також які таємниці про своє життя розкриє діва Монро, а інші зірки розкажуть про сім'ю.

Більше на тему: Наталя Татаринцева розказала про роботу ведучої у проєкті «Танці. World of Dance»

У новому 100 випуску «Неймовірної правди про зірок» від 19 лютого 2022 року ви дізнаєтесь:

  • Що СТБ відзняли за 100 випусків проєкту «Неймовірна правда про зірок»? Найяскравіші гості, найнесподіваніші та найвідвертіші зізнання зірок, найзворушливіші історії, присвячені ювілейному випуску.
  • Діва Монро зіграє у гру «Було/Не було». Екстравагантна та епатажна діва Монро відверто розповість про те, що в її житті було, а чого не було.
  • 14 лютого журналістка проєкту «Неймовірна правда про зірок» побувала на світській зустрічі, де розпитала, як артисти святкують День святого Валентина.
  • Історії кохання знаменитостей ― найяскравіші та найтрагічніші. До кола уваги потрапили українські зірки та легендарні пари: Джон Леннон і Йоко Оно, Курт Кобейн і Кортні Лав та ін.
  • Спецфільм про свекрух зірок. У кого з артисток добрі, а в кого погані стосунки з родичами чоловіка?

Більше на тему: Що відомо про нового Холостяка 12 сезону?

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ.

Читайте також