Сліпа

«Сліпа»: анонс нових серій від 26.11.2021

Сьогодні, 26 листопада, о 14.50 відбудеться показ нових серій серіалу «Сліпа». Головна героїня проєкту, заснованого на реальних подіях, ― сліпа провидиця бабуся Люба ― продовжує ділитися своєю мудрістю з тими, хто її потребує. Що буде в нових серіях проєкту «Сліпа»? Читайте зараз!

Сліпа: анонс нових серій від 26.11.2021

Перетин доль героїв ― не випадковість. Про це говорить провидиця баба Люба. Які звички здатні подарувати прихильність долі? Як уникнути нещасливих знайомств? І чого точно не можна робити, щоб не злякати щастя зі свого життя?

Кожна прикмета має певний сенс. Тому нехтувати ними точно не можна. Провидиця баба Люба прийме в себе нових героїв, яких лякають дивні збіги обставин. Невже потойбічні сили намагаються всіляко втрутитись у матеріальний світ і дати знак?

Як навчитися читати послання долі? Чи є закон Всесвіту, який можна порушити? Баба Люба розповість, від яких діянь варто відмовитися, щоб не накликати біду до рідного дому. Як убезпечити близьких від чарів і замовлянь? І яких благ ніколи не варто приймати від чужих людей? Наміри незнайомців завжди невідомі…

Більше на тему: Обереги від заздрості та зурочення

Читайте нас також у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: