Сліпа

«Сліпа»: анонс нових серій від 05.11.2021

Сьогодні, 5 листопада, о 14.50 відбудеться показ нових серій серіалу «Сліпа». Головна героїня проєкту, заснованого на реальних подіях, ― сліпа провидиця бабуся Люба ― продовжує ділитися своєю мудрістю з тими, хто її потребує. Що буде в нових серіях проєкту «Сліпа»? Читайте зараз!

Сліпа: анонс нових серій від 05.11.2021

Більше на тему: Талісмани на удачу

  • Ліля та Олег почали зустрічатися три місяці тому. Але її матері він не подобався. Жінки постійно сварилися. Під час останньої сварки Лілі зателефонував покійний батько… Жінка одразу ж поїхала до Сліпої, щоб спитати, як таке можливо і що з цим робити. Майбутня теща ― не простий член сім’ї. Однак не кожному чоловікові це дано усвідомлювати ще до весілля. Невже взаємини з матір’ю твоєї коханої здатні визначити долю? Сліпа знає відповідь.
  • Що приваблює нещастя в наше життя? Невже старі речі чи злі думки здатні перевернути життя догори дном? Героїня нового випуску вирушить до Сліпої, коли помітить, що в її житті почали відбуватися події, непідвладні розуму. І кожне з них із негативним забарвленням. Як навчитися бути щасливим? І чи варто цього навчатись? Сліпа стверджує, що кожен сам притягує у своє життя те, на що заслуговує. Та що робити тим, кого спіткали невдачі, а щастя переслідує лише з означенням «розколоте»?

Більше на тему: Обереги від заздрості та зурочення

Читайте нас також у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: