Наречений | 30.03.2020 | 2020

Серіал Наречений розповість вам історію простого сільського хлопця Валерія Голубєва, який закохується в занадто легковажну дівчину. Люся, обраниця Валерки, просто в день весілля зраджує коханому з незнайомцем на сіннику і чоловік, який ще хвилину тому був щасливий одружитися із коханням всього свого життя, застає цю картину. Люся, застосувавши всі свої чари та натиснувши на жалість, вмовляє чоловіка не кидати її, повідомляючи, що вагітна. І до того ж слізно клянеться більше ніколи не зраджувати Валері.
Та недовго легковажна дівчина стримувала свою обіцянку, адже практично відразу після народження маленької Оленки, вона знову пускається берега. Наївний і добродушний Валера проковтує таку поведінку дружини та довгими безсонними ночами няньчиться з немовлям.
А Люсі все не йметься. Вона вирішує втекти з новим забезпеченим кавалером у пошуках кращого життя.
Валера, роздавлений зрадою дружини, починає тяжко хворіти. На його руках вже четверо дітей і купа проблем по господарству. І хоч старша дочка Оленка всіляко допомагає батькові, головний герой серіалу Наречений все одно впадає у відчай… І зовсім не помічає, як сильно вже багато років його кохає молода і красива дівчина Надя, яка абсолютно втративши надію на взаємність, їде до великого міста, щоб забути про свої почуття.
Щоб дізнатися, як складеться доля головних героїв – дивіться онлайн багатосерійний фільм Наречений на сайті телеканалу СТБ просто зараз!

У ролях: Андрій Єгоров, Ольга Чудакова, Софія Лебедева, Раїса Рязанова, Валентин Терехов, Олександр Суворов, Віра Сотникова, Валерій Іваков, Анастасія Добриніна, Ілля Капанец, Олександр Тютін і ін.

Режисер: Каріне Фоліянц
Продюсер: Валентин Опалєв
Сценарист: Каріне Фоліянц
Жанр: мелодрама
Кількість серій: 8 серій

Дивіться також: Рецепт кохання

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.