Серіали
Дивіться також
Серіали Пелена Пелена: всі серії
Пелена | 22.04.2019 | 2019

Головна героїня серіалу Пелена – Оксана, за професією – журналіст. І протягом усього фільму дівчина боротиметься за справедливість, правосуддя, та, звичайно ж, щире кохання.

Основна тема сюжету полягає в тому, що Оксана спеціалізується на гучних корупційних скандалах. Героїня укотре опиняється в епіцентрі резонансної історії та остаточно свариться з чоловіком. Чоловік журналістки Кирило працює слідчим з особливо тяжких справ. Подружжя на межі розлучення, бо Оксана неабияк псує життя Кирилові своїми розслідуваннями.
Далі за сюжетом серіалу Пелена Оксану відправляють працювати в районну газету «Вечірня Пелена», щоб пересидіти галас. І дівчині доводиться змінити місце проживання, виїхавши в маленьке селище під однойменною назвою Пелена, де вона знайомиться з головою району – молодим і перспективним Валерієм Камишевим. Внаслідок їхнього знайомства між героями утворюється любовний трикутник за участю Оксани, її чоловіка Кирила та Валерія. А також! Журналістка дізнається, що селище Пелена не таке вже й тихе. Виявляється, невелике селище міського типу зберігає таємниці, пов’язані з корумпованим екс-головою Райхелем. Звичайно, цікавість Оксани бере верх і вона починає розслідування. Але чи впорається дівчина з цією заплутаною історією самотужки? Чи прийде їй на допомогу Кирило, дізнавшись про проблеми дружини?

Дивіться онлайн серіал Пелена всі серії на сайті СТБ!

Режисер: Валерій Ібрагімов
Сценарист: Яна Романенко
Актори: Антон Батирьов, Андрій Чадов, Олександра Буличова, Володимир Горянський, Сергій Сипливий, Ліза Анохіна, Костянтин Корецький, Олексій Тритенко, Наталія Корецька та ін.

Дивіться також: серіал Два полюси любові

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.