Кольоротерапія кохання | 09.07.2021 | 2021

Фільм студії Оксани Байрак Кольоротерапія кохання познайомить глядачів з новою гранню людських почуттів – їхніми кольорами та відтінками.

Головна героїня нової захопливої історії від авторки жіночих доль – 35-річна психотерапевтиня Олександра. Жінка здобула омріяне професійне визнання, адже вона єдина в столиці, хто почав використовувати незвичайну методику кольоротерапії. У серіалі Кольоротерапія кохання 2021 лише за допомогою відтінків 113 пляшечок лікарка могла визначити внутрішній стан людини.

Багато років тому Олександра пережила трагедію: вона стала жертвою наруги гвалтівника. На щастя, її врятував близький друг Андрій. З часом шляхи товаришів розійшлися, але доля підготувала для них цікавий привід другої зустрічі. У мелодраматичному трилері Кольоротерапія кохання 2021 колишній друг і рятівник, який працював у прокуратурі, займався затриманням маніяка. Напередодні правоохоронці затримали потенційного злочинця, але для винесення вироку не вистачало фактичних доказів. Андрій попросив Олександру, аби вона вивела на чисту воду гвалтівника за допомогою своєї методики.

Дивіться онлайн фільм студії Оксани Байрак Кольоротерапія кохання на сайті СТБ, аби дізнатися, до чого призвів цей небезпечний експеримент.

У ролях: Наталі Старинкевич, Дмитро Лавров, Валентин Томусяк, Алла Масленникова, Артем Вільбік, Єфросинія Мельник та інші.

Генеральна продюсерка: Оксана Байрак

Режисер: Олександр Тименко
Оператор: Олексій Цвілодуб
Кількість серій: 4

Дивіться також серіал Мій чоловій, моя жінка

Thanks!

Our editors are notified.