Ворожка | 05.04.2021 | 2021

Дивіться онлайн детективний серіал Ворожка 10 серія від 05.04.2021 на сайті СТБ – дізнайтеся, хто з найближчого оточення міг підставити Супруна…

Віка вирішила провести власне розслідування, аби викрити грабіжника білої отрути із сейфа майора. Дослідження відбитків пальців вказали на те, що до зникнення сумки з коксом був причетний Антон. Невже оперативник, якому довіряв слідчий Супрун, міг заподіяти йому таку шкоду? Єдиною, хто не повірив у таке злодіяння Антона, була Катя. Її видіння підказували: у цьому винен інший. Кого побачила провидиця? І чи вдалося їй спасти від поганої слави колегу? Дивіться у 10 серії детективного серіалу Ворожка 2021.

А ось особисте життя подруги головної героїні набирало обертів. Напередодні Тамара зустріла чоловіка, який того ж дня запросив її на побачення. Залицяльник здався їй людиною з незначними статками, але на романтичне рандеву він запросив жінку в дорогий ресторан. Ким виявився незнайомець? І чому інтуїція не підвела Тому і ще спочатку підказала, що все не так просто? Дивіться детективний серіал Ворожка 10 серія від 05.04.2021 та знайдіть відповіді на ці запитання.

Дивитися онлайн усі серії серіалу Ворожка

Дивитися онлайн серіал Ворожка – 11 серія від 06.04.2021

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Thanks!

Our editors are notified.