Кріпосна

Video: Кріпосна 2 сезон 7 серія дивитись онлайн - 05.09.2019

Дивіться онлайн серіал Кріпосна 2 сезон - 7 серія від 05 вересня 2019. Багатосерійний фільм Кріпосна 2 сезон - серія 7 на сайті СТБ
Дивіться також
Кріпосна Серія 7 Крепостная Кріпосна 2 сезон 7 серія дивитись онлайн – 05.09.2019
Крепостная | 02.09.2019 | Сезон 2

У мелодрамі Кріпосна 7 серія 2 сезону від 05.09.2019 ми дізнаємося, як складеться життя Катерини Вербицької у великому місті.

На вулиці Києва знепритомнілу Катю знаходить Василинка зі своїми подругами. Колишня кріпачка тепер працює в публічному будинку й сильно змінила погляди на життя. Вона не кидає Катю помирати під палючим сонцем, а таємно переносить дівчину до свого будинку. Однак приховати перебування Катерини в його стінах не вдається: Кіті знаходить Любов Василівна Макарова – власниця борделя. Вона не рада новій мешканці, але покопирсавшись у її речах, знаходить рекомендаційний лист, написаний для Катерини Миколою Дорошенко. Уважно розгледівши Кіті, мадам Макарова розуміє, що може дуже дорого продати дівчину одному зі своїх клієнтів. І тому забирає листа та всі гроші Кіті.

Наталія Червінська у 2 сезоні серіалу Кріпосна потроху втратила оптимізм і збожеволіла від страху. Тепер панночці здається, що їй небезпечно знаходитися поруч із кріпаками, адже вони можуть спалити її так само, як і її подругу Лідію Шефер. Навіть безневинна Орися викликає в ній підозри – Наталя просить Якова відшмагати помічницю, щоб та не надумала нашкодити їй.

Григорій зовсім не стурбований станом дружини. Він стає новим власником маєтку Шефер і встановлює там свої порядки. Здається, на кріпаків знову чекають звірячі знущання…

Що буде далі з нашими героями, і який дивовижний поворот у долі Кіті відбудеться зовсім скоро – дізнаємося прямо зараз в серіалі Кріпосна 2 сезон 7 серія від 05.09.2019 на сайті СТБ!

Дивіться онлайн всі серії серіалу Кріпосна – 2 сезон

Дивіться онлайн серіал Кріпосна 2 сезон: 6 серія онлайн – 04.09.2019

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: