Крепостная | 02.09.2019 | Сезон 2

Продовження серіалу Кріпосна – 2 сезон 6 серія від 04.09.2019 вже на ваших екранах.

Кіт випадково потрапляє на очі Григорію Червінському. Гріг, не розуміючи, чи була це мара, чи реальність, починає розкопувати могилу Каті. Молодий пан не виявив тіла і зрадів від усвідомлення, що його кохана жива. Після повернення додому, він наказує Якову почати пошуки бунтівників із маєтку Шефер, потай бажаючи, щоб люди Яші знайшли в лісі кріпосну.

Кіті вимушена звернутися до єдиної людини, якій довіряє – до Миколи Олександровича Дорошенка. Вона розповідає йому про все, що з нею сталося. Батько Миколи – Олександр Дорошенко – також почув розповідь і вмовляє дівчину втекти до великого міста, щоб було простіше загубитися серед людей.

У 6 серії мелодрами Кріпосна божевілля Григорія Червінського починає набувати катастрофічного масштабу. Пан, підозрюючи, що Кіті може ховатися в згорілому маєтку Шефер, вирішує викупити його. Але сума, яку він повинен внести, занадто велика. Григорій готовий вдатися до крайніх заходів.

Як далеко зайде молодий Червінський, щоб повернути об’єкт своєї пристрасті? І чи зможе Кіті знайти спокійне й тихе життя? Дізнаємося в серіалі Кріпосна 2 сезон 6 серія від 04.09.2019 просто зараз на сайті СТБ!

Дивіться онлайн всі серії серіалу Кріпосна – 2 сезон

Дивіться онлайн серіал Кріпосна 2 сезон: 5 серія онлайн – 04.09.2019

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: